Tuba Büyüküstün'ün hayatında biri var mı? Sosyal medyadan açıkladı!

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün'ün, kendisi gibi oyuncu olan Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Büyüküstün, hakkında çıkan haberler hakkında Instagram hesabından açıklama yaptı.

Yayınlanma Tarihi: 28.11.2020 09:35
Değiştirme Tarihi: 28.11.2020 09:35
Tuba Büyüküstün'ün hayatında biri var mı? Sosyal medyadan açıkladı!

Uzun yıllar beraber olduğu şimdilerde Melisa Şenolsun ile aşk yaşayan işletmeci Umut Evirgen'le karantina sürecinde yollarını ayıran Tuba Büyüküstün'ün, meslektaşı Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşadığı iddia edildi.

38 yaşındaki oyuncu, magazin gündeminde bomba gibi düşen aşk iddiası hakkında sosyal medya üzerinden sessizliğini bozdu.

Dikkat çekmemek için Ekin Mert Daymaz ile birbirlerini Instagram’da takibe almadıkları konuşulan Büyüküstün, iddiaları yalanladı.

"BU ARALAR KENDİMLE BİR İLİŞKİ YAŞIYORUM"

38 yaşındaki güzel, yayınladığı gönderide, "Biliyorum; bana aşkı yakıştırıyorsunuz. Adına, 'ilişki' diyorsunuz. Benim adıma mutlu oluyor ya da beni yeriyorsunuz. Ama ben, bu aralar kendimle bir ilişki yaşıyorum. Kendimle bitmeyen bir randevudayım. Kendi gözlerimin içine bakıyorum. Kendi ellerimi tutuyorum. Önce kendi ruhuma dokunmalı, aşkın kendisi olmalıyım" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.