Tuba Büyüküstün'den kötü haber! Koronavirüse yakalandı...

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün'den hayranlarını üzen haber geldi. Tuba Büyüküstün'ün koronavirüs salgınına yakalandığı açıklandı. Büyüküstün'ün koronavirüse yakalanmasının ardından başrollerini Murat Boz, Boncuk Yılmaz, Seda Bakan ve Serkan Altunorak gibi önemli isimlerle paylaştığı Netflix'te yayınlanacak olan 'Another Self' adlı dizinin çekimlerinin de ertelendiği belirtildi.

Yayınlanma Tarihi: 22.07.2021 23:32
Değiştirme Tarihi: 22.07.2021 23:32
Tuba Büyüküstün'den kötü haber! Koronavirüse yakalandı...

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün'den hayranlarına üzen haber geldi. Güzel oyuncunun, koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Çok sayıda hayranı da sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla Büyüküstün'e geçmiş olsun dileklerini iletti.

DİZİNİN ÇEKİMLERİ DE İPTAL EDİLDİ

Büyüküstün'ün koronavirüse yakalanmasının ardından başrollerini Murat Boz, Boncuk Yılmaz, Seda Bakan ve Serkan Altunorak gibi önemli isimlerle paylaştığı 'Another Self' adlı dizinin çekimlerinin de ertelendiği belirtildi.

DURUMU HAKKINDA BİLGİ GELDİ

Dizide 'Ada' karakterine can veren Tuba Büyüküstün'ün son durumu hakkında da bilgi geldi. Buna göre testi pozitif çıktıktan sonra hızlı şekilde tedavi süreci başlatılan güzel oyuncunun sağlık durumu iyi. Ünlü oyuncunun hastalığı kısa sürede atlatması bekleniyor.