Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Tuba Büyüküstün de dizi sürelerinden şikayetçi

'Cesur ve Güzel' dizisi ile seyirci karşısına çıkan Tuba Büyüküstün TV8 mikrofonlarına çok özel açıklamalar yaptı.

27.01.2017 11:08

Tuba Büyüküstün reklam yüzü olduğu marka ile ilgili çalışmalara başladı. Güzel oyuncu TV8 mikrofonlarına yeni projeleri ile ilgili çok özel açıklamalar yaptı.

Daha önce dünyaca ünlü yıldızların da reklam yüzü olduğu bir saat firması için kamera karşısına geçecek olan Büyüküstün, yeni projesi ile ilgili "Bir saat firmasıyla işbirliğine başladık. Dünya çapında çok önemli sporcularla, aktrislerle, aktörlerle, ses sanatçıları ile çalışan bir firma. Bu sene itibariyle beraber çalışacağız" dedi.

tuba büyüküstün

Uzun çalışma saatlerinden dert yandı
Rol aldığı 'Cesur ve Güzel' dizisi ile ilgili de konuşan Tuba Büyüküstün, sette çalışmaların iyi gittiğini söyledi ancak uzun çalışma saatleri yüzünden çocuklarına vakit ayıramamaktan dert yandı.

tuba büyüküstün

Güzel oyuncu "Çekimlerin uzun sürmesi annelik görevinizi etkiliyor mu? Ona göre bir plan program yaptınız mı" yönündeki soruya "Tabi ki ona göre bir plan yaptık. Bütün bir gün sabah 7'den ertesi gün saat 2'ye 3'e kadar olmadığım oluyor. O yüzden etkilemiyor desem yalan, tabiki etkiliyor" diye konuştu.

Ferzan Özpetek'e övgüler yağdırdı
Büyüküstün rol aldığı "İstanbul Kırmızı'nın yönetmeni Ferzan Özpetek'i de öve öve bitiremedi. Büyüküstün, "Her zaman söylüyorum Ferzan benim filmlerini takip ettiğim, hayran olduğum bir yönetmendi ve bu her oyuncuya nasip olmaz. Çekimler rüya gibi geçti. Kadro, ekip çok iyiydi. Her şey çok güzeldi" dedi.

tuba büyüküstün

Yorumlar | 0
üye profil