Tuana Aryay kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Tuana Aryay hakkındaki bilgiler

Tuana Aryay, O Ses Türkiye yeni sezonunda merak edilen yarışmacılardan. Yeni bölümde dikkat çeken yarışmacı, dört jüriyi döndürmeyi başardı. Tuana Aryay’a dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Tuana Aryay kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2021 23:11
Değiştirme Tarihi: 20.11.2021 23:11
Tuana Aryay kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Tuana Aryay hakkındaki bilgiler

Tuana Aryay, O Ses Türkiye’de bu akşam sahne alan yarışmacılardan birisi. Sevilen yarışmanın 8. bölümünde performans sergileyen Tuana Aryay, O Ses Türkiye 2021 kör eleme turunda tüm jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Tuana Aryay hakkındaki bilgiler…

TUANA ARYAY KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Tuana Aryay, yarışmada Bodrum'dan geliyor. Oğuzhan Koç ve Murat Boz’un jüriliğini yaptığı 2016 O Ses Çocuklar yarışmasına da katılmış. Ayrıca yarışmacının anne ve babası, Murat Boz’un anne ve babasının Bodrum’da komşusu imiş.

Babası Barış Aryay, TV8’in ilk dizisi olan “Bana Baba Dedi” nin müziklerini yapmış. Dizinin oyuncularından birisi de Oğuzhan Koç. Ayrıca Yalan Dünya ve Jet Sosyete gibi birçok dizi için müzik yapmış.

Tuana Aryay, Instagram’da tuanaaryay kullanıcı adıyla yer alıyor ve şu an 25 bin takipçisi var.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Tuana Aryay, O Ses Türkiye kör eleme turunda jüri üyelerinin hepsini döndürmeyi başardı. TOXIC adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı, kendisi için dönen jüri üyelerinden tercihi Murat Boz oldu.

İlgili Sayfalar: Magazin