TRT'nin fenomen dizisinden fenomen Atakan'ın tepki çeken hareketine gönderme

TRT'nin fenomen dizisinden fenomen Atakan'ın tepki çeken hareketine gönderme
Yayınlanma Tarihi: 04.03.2020 09:46
Değiştirme Tarihi: 04.03.2020 09:46

TRT ekranlarında yayınlanan Tutunamayanlar dizisinde, Bir alışveriş merkezinde kitaplara bakarken düşüncülerini paylaşan ve okuduğu kitaplardan bahseden 10 yaşındaki Atakan Kayalar'ın röportajı esnasında annesi "Seni şöyle alalım biz" demesine gönderme yapıldı.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Tutunamayanlar dün akşam 8'inci bölümüyle ekrana geldi. Farklı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla adından söz ettirmeye başlayan Tutunamayanlar dizisinin son bölümünde 10 yaşındaki Filozof lakaplı Atakan Kayalar'a gönderme yapıldı.

ANNESİNE VERDİĞİ TEPKİ GÜNDEM OLMUŞTU

Beş ayda okuduğu 250 kitap ve felsefe üzerine yaptığı konuşmalarla dikkatleri üzerine çeken 10 yaşındaki Atakan Kayalar, bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Yaptığı açıklamaların yanı sıra hal ve davranışlarıyla da bazı kesimlerin takdirini toplarken, bazı kesimlerin de tepkisini çeken Kayalar'ın annesiyle röportaj yaptığı sırada yaptığı hareketi sosyal medya kullanıcılarını iyi bölmüştü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Atakan'ın annesi Hülya Kayalar, basın mensuplarının röportaj isteğini "Çok heyecanlıyım. Özür dilerim" diyerek geri çevirmesinin ardından Atakan'ın araya girerek "Tamam. Seni şöyle alalım" demişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

ATAKAN'A GÖNDERME YAPILDI

Sosyal medyada tepki çeken Kayalar'ın bu davranışına bir tepki de Tutunamayanlar dizisinden geldi. Dizide Kayalar'ın annesiyle olan röportaj sahnesi canlandırıldı ancak Kayalar'ın annesini oynayan Asuman Dabak, oğlu rolünde olan Doğu Demirkol'u "Sen 2 tane kitap okudun diye dilin papuç kadar oldu anana karşı. Ayıptır be" diyerek kulağından tutup eve sokuyor. Twitter'da takdir toplayan sahne için "Olması gereken örneği çok güzel yansıtmışlar" yorumu yapıldı.