Tolga Karel canlı yayında açıkladı: 12 kişinin cesedini taşıdım!

Sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakan ve Amerika'ya yerleşen Tolga Karel, uzun bir süredir tır şoförlüğü yapıyor. Tolga Karel,telefon bağlantısıyla katıldığı canlı yayında işine ve yaşamına dair açıklamalarıyla herkesi şaşırttı.

Yayınlanma Tarihi: 26.04.2020 15:10
Değiştirme Tarihi: 26.04.2020 15:10
Tolga Karel canlı yayında açıkladı: 12 kişinin cesedini taşıdım!

Sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakan ve Amerika'ya yerleşen Tolga Karel, uzun bir süredir tır şoförlüğü yapıyor. Bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına bağlanan Karel, işine ve yaşamına dair açıklamalarıyla herkesi şaşırttı.

2017 yılında Türkiye'den Amerika'ya taşınan ve Sarah Scott ile evlenen Tolga Karel, tır şoförlüğü yapmaya başladı.

Aylık kazancının 8 bin dolar olmasıyla çok konuşulan Karel, Amerika'daki hayatına dair ilginç açıklamalar yaptı.

'2. Sayfa'ya konuşan eski oyuncu, Türkiye'yi ve burada geçirdiği günlerini özlediğini söylerken; ABD'de yaşamanın çok zor olduğunu dile getirdi.

Bir böbrek filmi için kendisinden Türk parasıyla 25 bin TL istendiğini söyleyen Karel, filmi çektirmediğini anlattı.

Corona virüs ortaya çıktığından beri evde pek vakit geçiremediğini söyleyen Tolga Karel, işinde yaşadığı en kötü olayı şu sözlerle dile getirdi:

New York'a gidecektim bana 12 kişinin cesedini taşıyacağımı söylediler. Tırın soğutmalı dorsesinde corona virüs nedeniyle hayatını kaybeden 12 kişinin cesedini bir morga taşıdım.Eşinin birkaç gün önce işten kovulduğunu da açıklayan Karel, "Onlar için gerekirse sabaha kadar çalışırım" dedi.