TikTok yüzünden 47 yıllık evlilik bitti: Çatlayacaksın, patlayacaksın seni boşuyorum

Esra Erol'da programı, yine çok konuşulacak anlara sahne oldu. Programa başvuruda bulunan ve 47 yıllık kocasının kendisini terk ederek 20 yaş küçük biriyle aşk yaşadığını söyleyen Songül Döner, yardım istedi. Konu üzerine canlı yayına bağlanan Muzaffer Döner ise, 'Ben zeki ve yakışıklı biriyim. Kocanı fenomen yaptın, çatla, patla" diyerek oyun oynadı.

Yayınlanma Tarihi: 15.12.2021 09:30
Değiştirme Tarihi: 15.12.2021 09:30
TikTok yüzünden 47 yıllık evlilik bitti: Çatlayacaksın, patlayacaksın seni boşuyorum

Esra Erol'un programında "Fenomen olmak için 47 yıllık karımdan vazgeçtim" diyen adam sosyal medyada gündem oldu. Esra Erol'da programına katılan 64 yaşındaki Songül Döner 47 yıllık eşi Muzaffer Döner'in evi terk ettiğini ve kendinden 20 yaş küçük biriyle birlikte yaşadığını söyleyerek Esra Erol'dan yardım istedi.

Eşi Muzaffer'in sosyal medyada fenomen olduğunu söyleyen Songül Hanım "47 yıllık evliyiz. Ben ona ömrümü verdim. Çocuklarımız ve torunlarımız var" dedi. Kısa süre içinde eşi Muzaffer Döner'e ulaşan Erol, duydukları karşısında şoke oldu.

Canlı yayına katılan Muzaffer Bey, zeki ve yakışıklı olduğu için fenomen olduğunu ifade etti. "Kocanı fenomen yaptığın için, çatlayacaksın, patlayacaksın. Yarasın canıma canıma. Sen çatla, seni bitirdim, boşuyorum" diyerek canlı yayında oyun oynamaya başlayan Muzaffer Bey sosyal medyada gündem oldu.

İlgili Sayfalar: Magazin