The Queen's Gambit'in yıldızı Anya Taylor-Joy'dan çarpıcı çıkış: Yeterince güzel değilim

Netflix yapımı The Queen's Gambit dizisindeki rolüyle en çok konuşulan oyuncular arasında yer alan 24 yaşındaki Anya Taylor-Joy, The Sun gazetesine dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Joy, film yıldızı olmak için yeterince güzel olmadığını, hiçbir zaman da kendini güzel bulmayacağını söyledi. 

Yayınlanma Tarihi: 23.11.2020 13:51
Değiştirme Tarihi: 23.11.2020 13:51
The Queen's Gambit'in yıldızı Anya Taylor-Joy'dan çarpıcı çıkış: Yeterince güzel değilim

Şu sıralar Netflix yapımı The Queen's Gambit dizisindeki rolüyle konuşulan Anya Taylor-Joy, şöhret basamaklarını hızlı şekilde tırmanmaya başladı. Genç oyuncu, yaptığı bir açıklama ile de hayranlarını şaşırttı. 

Oyunculuk kariyerine Vampir Akademisi ile başlayan ve ardından Peaky Blinders, Emma, Yeni Mutantlar gibi önemli yapımlarda rol alarak devam eden Anya Taylor Joy, The Sun gazetesine yaptığı açıklamada kendini hiç güzel bulmadığını ve bulacağını da düşünmediğini ifade etti. 24 yaşındaki oyuncu "Kendimi asla güzel bulmadım ve hiçbir zaman bulacağımı da düşünmüyorum.Filmlerde oynayacak kadar güzel olduğumu düşünmüyorum" dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Sinemaya kendi filmlerini izlemek için gitmediğini ifade eden Anya Taylor Joy, Emma filmi çekilirken de panik atak yaşadığını belirtti. 

Anya Taylor-Joy şunları söyledi: 

"Emma filmi çekilirken gerçekten panik atak yaşadım. 'Ben ilk çirkin Emma'yım ve bunu yapamam' diye düşündüm. Çünkü filmdeki ilk replik, 'Güzel, zeki ve zenginim' cümlesiydi."

16 yaşındayken Storm Management isimli mankenlik ajansıyla anlaşma imzalayan Taylor-Joy "Kulağa acınası geliyor ve erkek arkadaşım bu tür şeyler söylediğim için insanların benim tam bir aptal olduğumu düşüneceklerine dair uyarıyor ama hakikaten garip göründüğümü düşünüyorum" diye konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Edgar Wright'ın Last Night in Soho filmiyle yeniden beyaz perdede görünecek oyuncu Taylor-Joy kısa süre önce de George Miller'in henüz isim verilmeyen Mad Max devam filminin oyuncu kadrosuna seçildi.