The Flash dizisinin oyuncularından Logan Williams 16 yaşında aniden hayatını kaybetti

The Flash dizisindeki rolüyle hatrı sayılır bir şöhretin kapısını aralayan 16 yaşındaki oyuncu Logan Williams ani ölümüyle herkesi şoka uğrattı. Televizyon dünyasının bu kaybı sonrası sevenleri Logan Williams için gözyaşı döküyor... 

Yayınlanma Tarihi: 04.04.2020 15:33
Değiştirme Tarihi: 04.04.2020 15:40
The Flash dizisinin oyuncularından Logan Williams 16 yaşında aniden hayatını kaybetti

Rol aldığı The Flash adlı diziyle tanınan genç oyuncu Logan Williams, geçtiğimiz gün aniden hayata veda etti. Oyuncunun ölüm nedeni ise açıklanmadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

ANNESİ, AİLESİ VE İŞ ARKADAŞLARI YIKILDI 

Kanadalı Logan Williams'ın annesi Marlyse, oğlunun kaybını Tri-City News adlı internet sitesi üzerinden duyurdu. Marlyse Williams, koronavirüs salgını nedeniyle kimsenin kendisine teselli vermek için yanında olamadığını da belirtti. Genç oyuncunun annesi "Torunlarını kaybeden anne ve babama sarılıp onları da teselli edemiyorum" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

BU TRAJİK BİR KAYIP 
Logan Williams'ın oyuncu ajanı Michael Gauvin de "Bu trajik kayıp nedeniyl hem şoke olduk hem de derin bir üzüntü duyuyoruz" dedi.

THE FLASH ADLI DİZİYLE ÜNLÜ OLDU 
Kanadalı oyuncu Logan Williams, henüz 10 yaşındayken The Color of Rain adlı filmle kariyerine başladı. Ardından da adını geniş kitlelere duyurduğu The Flash için kamera karşısına geçti.