‘’Thanx Mimarlık’’ Büyük Ödüle Aday

Dünyanın en prestijli mimari tasarım ödüllerinden biri olan ‘’ Restaurants & Bar Design Awards’’ a bu sene ülkemizden Thanx Mimarlık dünyaca ünlü mimar Stephane Dupoux ile birlikte 2021 de hayata geçirdikleri ‘’ Atelier di Carne’’ projesiyle aday gösterildi.

Yayınlanma Tarihi: 16.06.2022 12:07
Değiştirme Tarihi: 16.06.2022 12:07
‘’Thanx Mimarlık’’ Büyük Ödüle Aday

Dupoux Design Stephane Dupoux ve SBE Miami’nin Yönetim kurulu başkanı Sami Kohen Bodrum Mandarin Oriental Otel’in içinde hizmet veren ‘’Atelier di Carne ‘’restoranın mimari tasarım ve uygulamasında, pek çok başarılı projeye imza atan Zeynep Yılmaz’ın kurucusu olduğu ‘’ Thanx Mimarlık ‘’ ile çalışmayı tercih etti.

 ‘’Atelier di Carne’’ nin kusursuz hizmet ve unutulmaz yemek deneyiminin yanı sıra, mekan tasarımı da restoranın keyifli menüsü kadar ilgi çekiyor. Açıldığı günden beri uluslararası gastronomi ödüllerine layık görülen ‘’Atelier di Carne’’ eşsiz mimari tasarımını misafiriyle buluşturuyor.

Zeynep Yılmaz ‘’Atelier di Carne’’ mekan tasarımında  Bodrum’un huzurlu doğasından esinlendiğini bunu tasarımda mermer, doğal taş kaplama yüzeyler ve masif dokular kullanarak desteklediğini belirtti. Mekanın her noktasının fonksiyonel, konforlu ve uyum içinde olmasına özen gösterdiklerini açıkladı.

65 ülkeden en iyi tasarımcıların aday olduğu ‘’ Restaurant & Bar Design Awards’’ın kazananları Eylül ayında açıklanacak. Ödül töreni ise Ekim ayında Londra’da gerçekleştirilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin