Teşkilat'ın Halit Başkan'ı Turgut Tunçalp'ın gözlerden uzak eşine bakın!

Başrollerini Deniz Baysal, Ezgi Şenler ve Çağlar Ertuğrul'un paylaştığı Teşkilat dizisi, güçlü oyuncu kadrosu ve heyecan verici hikayesiyle, TRT 1'in iddialı yapımları arasında yer alıyor. Dizide hayat verdiği 'Halit Başkan' karakteriyle gönüllere taht kuran Turgut Tunçalp'in gözlerden uzak eşi İlayda Tunçalp'e bakın!

Yayınlanma Tarihi: 25.01.2022 10:11
Değiştirme Tarihi: 25.01.2022 10:11
Teşkilat'ın Halit Başkan'ı Turgut Tunçalp'ın gözlerden uzak eşine bakın!

45 yaşındaki ünlü oyuncu Turgut Tunçalp, magazin basınından uzak bir hayat sürüyor. 2019 yılında dünyaevine girdiği eşi İlayda Tunçalp ile aşk pozlarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan ünlü oyuncu, eşini övmelere doyamıyor.

1976 yılında Sakarya'da dünyaya gelen Turgut Tunçalp, 2007 yılında yer aldığı Doktorlar dizisiyle ekran macerasına adım attı.

Sakarya Fırat, Merhamet, Diriliş Ertuğrul, Çukur, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi güçlü yapımlarda rol alan Tunçalp, özel hayatıyla gündeme gelmekten kaçınan isimlerden.

Tunçalp, 3 yıl önce evlendiği eşi İlayda Tunçalp'e olan aşkını her fırsatta dile getiriyor.

Tunçalp, eşiyle verdiği mutluluk pozlarına ''Güzel kalpli güzel karım. Seni çok seviyorum'' ve ''Allah bizi ölene dek ayırmasın'' gibi yorumlarda bulunuyor.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin