Teşkilat dizisinin başrol oyuncularından Deniz Baysal Yurtçu koronavirüse yakalandı!

'Teşkilat' dizisinin başarılı oyuncusu  Deniz Baysal Yurtçu'dan hayranlarını üzen bir haber geldi. Ünlü oyuncu  Deniz Baysal Yurtçu'nun koronavirüs test sonucu pozitif çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 20.04.2021 09:22
Değiştirme Tarihi: 20.04.2021 09:22
Teşkilat dizisinin başrol oyuncularından Deniz Baysal Yurtçu koronavirüse yakalandı!

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği ve Milli İstihbarat Teşkilatı’nın konu alındığı TRT dizisi Teşkilat’ın başrol oyuncularından Deniz Baysal Yurtçu koronavirüse yakalandı.

Deniz Baysal Yurtçu, sosyal medya sayfasından sağlık durumunu anlattı:

Arkadaşlarr :) Haber doğru, covid oldum. Evde 10 günlük karantinadayım. İyiyim, moralim yerinde, sadece koku alamıyorum. Atlatacağım inşallah. Ama gerçekten iyiyim, merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Yalnız değilim, Barış da benimle bu süreçte. Evde ayrı ayrı takılıyoruz, o negatif çok şükür. En iyi ilaçlardan biri moral. Benim moralim de yerinde...

Haber ile ilgili metin girin!.

Barış Yurtçu-Deniz Baysal çifti, 2019 yılında nikah masasına oturmuştu. Ünlü şarkıcı ile mutlu bir evlilik sürdüren Baysal, 30 yaşına bastı.

"İYİ Kİ VARSIN"

Eşinin doğum gününde romantik bir paylaşımda bulunan Barış Yurtçu, Deniz Baysal ile aşk pozunu Instagram hesabından yayınladı ve "Canımın içi... Dert ortağım... Dalgalı denizim... Deno'm... İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Nice yıllara sevgilim" notunu yazdı.

Deniz Baysal da eşinin paylaşımına, "Sevgilim... Sen de iyi ki varsın, iyi ki benimlesin. Seni çok seviyorum" şeklinde yanıt verdi.