Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Teoman gece kulübünde dayak yedi iddiası

Teoman gece kulübünde dayak yedi iddiası

Önceki gece gittiği eğlence mekanında alkolü fazla kaçıran Teoman'ın 2 kadınla flört etmeye çalışınca mekandaki diğer müşterilerden dayak yediği iddia edildi.

29.11.2016 08:59

Bir dönemin olaylı şarkıcısı Teoman, annesine verdiği sözü tutamıyor. Seneler önce alkolü bırakacağını annesine söz verdiğini açıklayan Teoman, bu sözünü tutamayarak hemen her gece eğlencede görüntülenmeye devam ediyor. Alkol sorunu yaşayan rock şarkıcısı önceki gece Etiler’de bir mekan eğlenemeye geldi. 

Burada alkolünde etkisi ile mekandaki iki kadın müşteriye sarkıntılık ettiği iddia edildi. Mekan görevlilerinden gelen uyarılara aldırış etmeden bu tavrına devam ettiği söylenen şarkıcının görevliler tarafından çıkarılmak istendiği de söylendi. Mekan ile yaşanan bu tartışmanın ardından alkolünde etkisi ile iyice zıvanadan çıkan şarkıcıyı mekandaki diğer 4 müşterinin dövdüğ iddialar arasında yerini aldı. 

Şarkıcının bu tavrından rahatsız olan ve kadın müşterilere sarkıntılık ettiği için dayak yediği iddia edilen şarkıcının gece yarısı hastaneye giderek tedavi olduğu ve bu durumdan şikayetçi olmadığı da gelen bilgiler arasında yerini aldı. (Güneş)

Yorumlar | 0
üye profil