Temizlik programıyla adını duyurmuştu! Yeni işi belli bakın ne oldu?

İlk bölümüyle sosyal medyaya damga vurarak ilgi toplayan Temizlik Avcıları programı yeni bir kanala transfer oldu. Programın en sevilen ismi olan Kadir Ezildi ise yeni adı 'Temizlik Benim İşim' olacak programın sunuculuğunu üstlenecek.

Yayınlanma Tarihi: 24.07.2019 10:17
Değiştirme Tarihi: 24.07.2019 10:17
Temizlik programıyla adını duyurmuştu! Yeni işi belli bakın ne oldu?

TLC Türkiye kanalında ekrana gelen ve büyük beğeni toplayan temizlik programı Fox TV'ye transfer oldu. Programın yeni adı ise Temizlik Benim İşim adı oldu. Programın sunuculuğunu ise renkli karakteriyle tanınan Kadir Ezildi oldu.

YENİ PROGRAMI İÇİN İŞİNDEN ÇIKMIŞTI

Lise yıllarında temizlik takıntısı başlayan ve aile ortamında çektiği videolarla sosyal medyada geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kadir Ezildi, yeni sezonda sunuculuk yapacağını Instagram hesabından duyurdu. Programın tanıtım videosunu yayınlayan Ezildi, "Çok yakında Fox ekranlarında sizlerleyiz" notuyla paylaştı. Özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalışan Ezildi, geçtiğimiz günlerde de işinden ayrılmıştı. 

KADİR EZİLDİ KİMDİR?

Temizlik Avcıları ekibinde yer alan Kadir Ezildi, İstanbul'da özel bir hastanede depo sorumlusu olarak çalışıyor. Ezildi, 24 yaşında ve İstanbul'da ailesiyle yaşıyor. Yıllardan beri akrabalarla eğlenceli anları video çekerek paylaşan Ezildi, Temizlik Avcıları programıyla adını duyurmuştu. Ezildi'nin programda "Elemini kederini atacaksın" sözleri ise büyük dikkat çekti.