Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Televizyonda kafa dağıtma kürü

Televizyonda kafa dağıtma kürü

Bütün Türkiye’nin aklı allak bullak oldu. Moralimiz bozuk, içimiz böyle kararmışken ekranda hayat devam ediyor. İşte bu hafta biraz kafayı dağıtmak için 5 öneri...

23.07.2016 01:07

1. CUMARTESİ-PAZAR: VAR MISINIZ YOK MUSUNUZ? - STAR TV
Eğer maksat dünya derdini unutmaksa, kutular arasında kaybolmak gibisi yok. İlker Ayrık’ın yeni formatı, kutudan büyük çıktı stresini, ‘Ben Bilmem Eşim Bilir’ türü oyunlarla bir nebze hafifletiyor. Hamdi Bey gerginliği ansızın patlayan roman havalarıyla dağılıyor. Biri türkü söylüyor, diğeri dans yeteneklerini sergiliyor. Seyirci mütemadiyen coşkun.

 

2. PAZARTESİ-SALI: RİSİNG STAR - TV8

TV8’in ‘Survivor-O Ses Türkiye’ arası derin boşluğunu doldurmak için araya sıkıştırdığı Rising Star, epey vasat bir yarışma programı. Fakat, vasatlığın da insan aklında uyutucu etki yaptığı bir gerçek. Eğlenceden çok gözyaşlarının sel olduğu, sesten çok acılı hikâyenin duvarları yıktığı bir ortam söz konusu. Bırakın sizin yerinize Beter Böcek kostümüyle Yılmaz Morgül ağlasın.

 

3. ÇARŞAMBA: RENGARENK - ATV

Bu sezon yaz dizilerinin en tatlılarından biri. Renk ve Can’ın ilişkisi hiç ağdalanmadan, pop şarkısı temposunda ilerliyor. Selin Şekerci ve Kaan Taşaner iç açıyor. Üstelik huzur veren Ege rüzgârlarına tatlı bir soundtrack eşlik ediyor.

 

4. PERŞEMBE: MR. ROBOT - DİZİMAX VİCE

Yeni sezon ABD’den 24 saat sonra Dizimax’te başladı. Geçen yılın en iyi dramalarından biri, başarısını birkaç Altın Küre’yle de taçlandırmıştı. İkinci sezonda Elliot’ı bıraktığımızdan da karanlık ve yalnız buluyoruz. Tyrell’ın akıbeti, Karanlık Ordu’nun sırları çözülmeyi bekliyor.

 

5. CUMA: BEN BİLMEM EŞİM BİLİR HAFTANIN FİNALİ - KANAL D

6 gün boyunca aynı ev içinde bir yandan yarışıp, bir yandan birbirini yiyen çiftlerden biri cuma akşamı büyük ödüle kavuşuyor. İlker Ayrık’tan boşalan yeri başarıyla dolduran Ufuk Özkan, türlü absürtlüklerle bezeli yarışmaların maestrosu. 

 

Yorumlar | 0
üye profil