Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Taylor Swift'ten Selana Gomez'li poz!

Taylor Swift'ten Selana Gomez'li poz!

Taylor Swift, Selena Gomez’in doğumgünü Instagram'dan kutladı!

24.07.2016 13:12

Ünlü şarkıcı Taylor Swift, Kim Kardashian ve Kanye West ikilisiyle yaşadığı gerilimden bu yana Instagram hesabından hiçbir paylaşımda bulunmamıştı. Güzel şarkıcı Instagram detoksunu en yakın arkadaşlarından Selena Gomez’in doğumgünü için bozdu. 

Geçtiğimiz hafta Kim Kardashian’ın  kendi Snapchat hesabından, kocası Kanye West’in Taylor Swift’le olan telefon konuşmasını yayınlamasının ardından taraflar birbirine girmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kanye West’in olaylı şarkısı ‘Famous’ ın sözlerinde adı geçen Taylor Swift, şarkının piyasaya sürülmesinin ardından rahatsızlığını dile getirmiş ve Kanye’nin şarkıyı yayınlamadan önce kendisinden izin almadığını iddia etmişti.

Kim Kardashian’ın yayınladığı video görüntüleri sonrasında taraflar davalık olmuş, ipler iyice gerilmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Taylor Swift (26), bu olaylardan sonra Instagram detoksuna girerek, hiçbir fotoğraf paylaşmadı. Fakat Cuma günü ünlü şarkıcı Selena Gomez’in 24’üncü doğum günüydü ve Swift sessizliğini en yakın arkadaşı için bozdu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Instagram hesabından Selena Gomez’le önceden çekildikleri bir kareyi paylaşan pop yıldızı fotoğrafa,  “Sensiz bir yaşamı hayal bile edemem Selena. İYİ Kİ DOĞDUN!” notunu düştü.

Yorumlar | 1
üye profil
cemal sürayya 2 yıl önce
selena neyse de taylor tam bir boya küpü abi tipe bak