Taylor Swift ile Tom Hiddleston ayrıldı

Taylor Swift ile Tom Hiddleston ayrıldı

Taylor Swift ile Tom Hiddleston ilişkilerine son noktayı koydu

Taylor Swift’in uğruna 1,5 yıl birlikte olduğu sevgilisi Calvin Harris’i terk ettiği aktör Tom Hiddleston’la olan büyük aşkı 3 ay sürdü.   

Ünlü şarkıcı Taylor Swift, dünyaca ünlü DJ Calvin Harris'ten ayrıldıktan kısa bir süre sonra İngiliz oyuncu James Bond Tom Hiddleston ile samimi bir şekilde ve el ele görüntülenmişti.

Taylor Swift'in İngiliz oyuncu James Bond Tom Hiddleston ile yaşadığı aşkı fotoğraflar ispatlamıştı.

15 aylık sevgilisi Calvin Harris'ten ayrıldıktan sonra yaklaşık üç aydır Tom Hiddleston ile aşk yaşayan Taylor Swift ayrılık kararı aldı.

Dört yılda on üç sevgili

Bu şarkıcının dört yılda biten 13'üncü ilişkisi oldu.

İddiaya göre Hiddleston, kız arkadaşı Swift'e Emmy Ödül Töreni'ne birlikte gitmeyi teklif etti ancak ABD'li şarkıcı, Hiddleston'ın kendisiyle bu nedenle birlikte olup olmadığını sorgulayarak ilişkiyi bitirmeye karar verdi.

People dergisine konuşan bir kaynak; 'Hiddleston aşkını gözler önünde yaşamak isterken, Swift ise tam tersini savunuyor. Tom Hiddleston, kız arkadaşı Taylor Swift'e Emmy Ödül Töreni'ne birlikte gitmeyi teklif etti ancak ABD'li şarkıcı, Hiddleston'ın kendisiyle bu nedenle birlikte olup olmadığını sorgulayarak ilişkiyi bitirmeye karar verdi.' diye açıklama yaptı.

Daily Mail'e konuşan çifte yakın bir kaynak ise; "Tom ilişkilerini gözler önünde yaşamak istiyor, Taylor'a Emmy'ye birlikte gitmeyi teklif ediyor ama Taylor özel hayatını saklı tutmak istiyor" şeklinde konuştu.

Taylor Swift, daha önce hiçbir erkek arkadaşıyla birlikte kırmızı halıda yürümedi.

Görüntülenme : 7280 Güncelleme Tarihi: 08/09/2016 09:30:29
Yayınlanma Tarihi: 07/09/2016 18:39:43

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin