Taylor Swift ile Katy Perry arayı düzeltiyor mu?

Taylor Swift ile Katy Perry arayı düzeltiyor mu?
Yayınlanma Tarihi: 01.06.2019 14:24 | Değiştirme Tarihi: 01.06.2019 14:24

Dünyaca ünlü şarkıcılar Taylor Swift ile Katy Perry arasındaki buzlar eriyor gibi duruyor. Katy Perry’nin geçen yıl yolladığı özer mektubu sonrası bir adım Taylor Swift'ten geldi.

Müziğiyle olduğu kadar pop dünyasındaki polemikleriyle de gündeme gelen Taylor Swift, Katy Perry'nin şarkısını Apple Music platformundaki playlist'ine (çalma listesi) ekledi. Swift, Perry'nin iki yıl aranın ardından piyasaya sürdüğü yeni Şarkısı Never Really Over'ı, ME adını verdiği listesine ekledi. Swift, bu hareketinden sonra şunları söyledi: "Yaşadığımız her şey, hikayemizin parçasıdır. Bu şarkılar da şu an benim hikayelerim... Playlist'imdeki tüm eserleri seviyorum. Yapanları da tebrik ediyorum. MET Gala 2019 kırmızı halısında avize kostümüyle dikkatleri üzerine çeken Perry'nin yeni eserine benzer bir not düşmüş olması dikkat çekti: "Tüm aşklarımız birer parçamız olur. Bu nedenle hiçbiri gerçekten sora ermez. Işığı da karalığı da kabul ettiğinizde, karanlığın aydınlattığını anlayabilirsiniz" 

Taylor Swift, 6 yıldır kavgalı olduğu meslektaşı Katy Perry’nin gönderdiği özür mektubunu geçen yıl sosyal medya hesabından paylaştı. Katy Perry’nin beyaz bir kağıt üzerine el yazıyla yazdığı özür mektubu net olarak okunmasa da ; “Hey, eski dostum, aramızdaki yanlış anlaşılmaları ve birbirimiz hakkındaki kötü düşüncelerimizi düzeltmek istiyorum... Çok üzgünüm” ifadeleri dikkat çekti.