İbrahim Tatlıses bıyığını kesti! İşte son hali...

Ameliyat için ABD'ye giden ünlü sanatçı bıyıksız haliyle ilk kez objektiflere takıldı.

Yayınlanma Tarihi: 10.02.2015 16:48
Değiştirme Tarihi: 10.02.2015 17:02
İbrahim Tatlıses bıyığını kesti! İşte son hali...

Uğradığı silahlı saldırı sonucu uzun bir tedavi gören ve eski sağlığına kavuşmak için Miami şehrine giden İmparator Tatlıses, Sözcü objektifi tarafından görüntülendi.

ABD'nin Florida eyaletine bağlı Miami şehrine giden İmparator İbrahim Tatlıses kısa süre sonra tehlikeli bir beyin ameliyatı geçirecek. Şu sıralar kendini dinlenmeye adayan İbo, bıyıksız hali ilk objektiflere yakalandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Neşeli hali dikkatlerden kaçmadı


Pazar günü objektiflere yakalanan İbrahim Tatlıses'in son derece neşeli ve keyifli olması dikkatlerden kaçmadı. Miami'de bulunan Türk Mutfağı Bablyon'da Çaykur Rizespor- Beşiktaş maçını izleyen Tatlıses,bir ara ocak kısmına geçerek kendi etini kendisi pişirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Paparazzi ordusu kapıda bekliyor


Dünyaca ünlü starların konakladığı Fontainebleau Miami Beach Otel'de kalan İmparator'un, kaldığı otelin önünde paparazzi ordusu eksik olmuyor.

Sürekli Hollywood yıldızları ve dünya çapındaki ünlü isimleri ağırlayan otelin önünde her zaman bir paparazzi ordusu hazır. Kiraladığı villasının eksikleri tamamlanıncaya kadar bu otelde konaklayacak olan Tatlıses'in kaldığı otelin önündeki paparazziler böyle görüntülendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Lüks villa kiraladıÖnümüzdeki günlerde ameliyatına karar verilmesi beklenen İbrahim Tatlıses, uzun bir süre Miami'de kalacağından lüks bir villa kiraladı. İbrahim Tatlıses'in iki gün sonra kendi evine geçeceği öğrenilirken,evin hazırlıklarının da son sürat devam ettiği öğrenildi.

tatlıses
İlgili Sayfalar: Magazin