Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında duygusal sahne!

Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında duygusal sahne!

Tatlı İntikam 26. bölüm fragmanı şaşırtan sahneler ile ekranlara geldi.. Dizinin sevilen ikilisi Sinan ve Pelin son fragmanda daha fazla dayanamayıp birbirlerine sarılıyorlar. Tatlı İntikam 26. bölüm fragmanı ile birlikte ekranlara gelecek yeni bölümün oldukça duygusal sahnelerle dolu olduğu anlaşılıyor. Peki Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor. İşte Tatlı İntikam 26. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

15.10.2016 15:51

Pelin, Sinan’a onu unuttuğunu, hayatında yeri olmadığını kanıtlamaya çalışır. Tatlı İntikam 26. Bölüm 15 Ekim Cumartesi akşamı 20.00'de Kanal D'de!

Pelin, Sinan’a onu unuttuğunu, hayatında yeri olmadığını kanıtlamaya çalışır. Barış’ı da birlikte bir geleceğe hazır olduğu konusunda cesaretlendirir. Sinan ise, davet gecesi karşısına çıkan gizemli kızla tekrar karşılaşır. Beklenmedik bir olay sonucunda Sinan, kızın hayatını kurtarır. Gizemli kızın Sinan’ı unutması artık mümkün değildir. Pelin ve Sinan gerilimi Filiya cephesinde de sürer. Filiya’nın kimde kalacağı hala merak konusudur. Sinan, gereken parayı bulabilecek mi? Yoksa her şeyi kaybedecek midir?

PELİN’İN DUYGULARI KARMA KARIŞIK OLUYOR…
Sinan’dan hesap sormak isteyen Pelin, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Sinan, Pelin’in içine gömdüğü ne kadar duygu varsa ortaya çıksın diye zorlar. Sinan’a duyduğu öfkeyle deliye dönen Pelin, güveni bulduğu Barış’a daha büyük adımlarla yaklaşır. Barış ise Sinan’ı hayatlarından çıkarmak için çok büyük bir teklif hazırlar. Diğer yandan da vereceği büyük davetle Pelin’le yaşadığı ilişkiyi herkese duyurmayı planlar.

Pelin gerçekten başka biriyle olmaya hazır mıdır? Peki Sinan Pelin’in bir başkasına gidişine göz yumacak mı? Yeni teklif Sinan’ı Filiya’dan vazgeçirmeye yetecek midir?

 

 

Yorumlar | 0
üye profil