Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Tatilden keyifli kareler

Tatilden keyifli kareler

Ünlü isimler hafta sonunu kendilerine ayırdılar. Kimi Bodrum’da deniz ve güneşin tadını çıkardı, kimi de romantik anlar yaşadı

26.07.2016 03:01

 Çok uzaklara gitti 
Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau, yaz tatilini Güney Afrika’da geçiriyor. Cape Town’a giden Cabau, bu fotoğrafına “Cape Town, sen mükemmelsin” notunu yazdı.  

 ‘Her şey seninle güzel’ 
Gizem Karaca, erkek arkadaşı Kemal Ekmekçi’yle Çeşme’deki tatiline devam ediyor. Oyuncu, sevgilisini öperken çektirdiği bu kareyi paylaşarak, “İyi ki varsın. İyi günde, kötü günde her şey seninle güzel” yazdı. 

 Kaptan Naz! Naz Elmas, sevgilisi Hakan Yılmaz’la çıktığı tatile devam ediyor. Keyifli hallerini takipçileriyle paylaşan oyuncu, selfie çektirmeyi de ihmal etmiyor. Elmas’ın kaptan şapkasıyla çektiği bu kare,  binlerce beğeni aldı.

Yeni rota Alaçatı Sinan Akçıl’dan ayrılan Ebru Şallı, Bodrum’un ardından Alaçatı’ya geçti. Şallı, önceki günü Alaçatı’da yaşayan arkadaşı Özlem Erçağlar’la geçirdi. İkili, havuzdan çıkmak bilmedi. 

 Tekneden renkli pozlar Tuba Ünsal, tatilde birbirinden ilginç pozlar verdi. Teknede kalan oyuncunun fotoğraf-larını Mert İçgören’in çektiği öğrenildi. Oyuncu, birbirinden renkli elbiselerle     objektife gülümsedi. 

 ‘Bundan sonra mutlu olabiliriz’ Tüp mide ameliyatı olan ve 25 kilo veren Seren Serengil, tatile çıktı. Yunanistan’a giden şarkıcı, teknede çektirdiği bikinili fotoğrafını Instagram’a koydu. Serengil, bu karenin altına, “Uyurken de hüzün var. Çok mutsuzluk yaşadım, kendime acıdım. Belki bundan sonra mutlu olabiliriz” notunu düştü. 

 Notaların altına uzandı Hande Ataizi, oğlu Aslan Leon’la keyifli bir pazar günü geçirdi. Oyuncu, ağaçlara asılmış müzik notalarının altında uzanırken çektirdiği fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. Ataizi’ne ‘Örnek annesin’ yorumları geldi.

 

Yorumlar | 0
üye profil