Tatar Ramazan'ın Zeynep'i Esin Moralıoğlu'ndan yıllar sonra gelen itiraf

Türk sinemasının kült yapımları arasında yer alan ve başrolünde Kadir İnanır'ın yer aldığı Tatar Ramazan'da Zeynep karakterine hayat veren Esin Moralıoğlu, yıllar sonra önemli bir itirafta bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 25.02.2021 13:27
Değiştirme Tarihi: 25.02.2021 13:27
Tatar Ramazan'ın Zeynep'i Esin Moralıoğlu'ndan yıllar sonra gelen itiraf

Tatar Ramazan'ın Zeynep'i Esin Moralıoğlu, Türk sinemasına damga vuran filme nasıl dahil olduğunu yıllar sonra yaptığı paylaşımla açıkladı. Moralıoğlu payaşımında şunları söyledi: 

Haber ile ilgili metin girin!.

"Eğer kalbin zor görünene; "vazgeçme, denemeye değer" diyorsa onu gerçekleştir. Tatar Ramazan proje olarak mankenlik yaptığım ve çok yoğun olduğum bir dönemde teklif edilmişti. Kalbim "bunu gerçekleştir" dedi ve meşakkatli bir süreçten sonra hayata geçirdik. Bu kadar sevileceğini daha filmi çekerken biliyordum ve buna müteşekkirim."

Haber ile ilgili metin girin!.

ESİN MORALIOĞLU KİMDİR? KAÇ YAŞINDA

Tatar Ramazan filmiyle ilgili yaptığı itirafın ardından tekrardan gündeme gelen Esin Moralıoğlu kimdir? sorusu birçok kişi tarafından merak ediliyor. Esin Moralıoğlu 25 Ağustos 1969 doğumludur. Mankenlik, fotomodellik yapan oyuncu Esin Moralıoğlu, 52 yaşındadır. 

1989 yılında Venüs güzeli seçilen Moralıoğlu, bu yıl içerisinde mankenlik yaptıktan sonra, 1990 yılında başrolünü Kadir İnanır'ın oynadığı Tatar Ramazan ve 1992 yılında devam filmi Tatar Ramazan Sürgünde filmlerinde Zeynep karakterini canlandırmıştır.

Moralıoğlu emlakçılık ile uğraşmaktadır. Esin Moralıoğlu'nun kız kardeşi olan Funda Moralıoğlu'da mankenlik yapmış ve modacı olarak çalışmaktadır.


 

Etiketler: Tatar Ramazan