Taş gibisin" diyen takipçisine bomba cevap!

Ünlü manken Çağla Şikel, sosyal medya hesabında bir fotoğrafını paylaştı. Erkek takipçisi ise, "Taş gibisin maşallah gün geçtikçe güzelleşen tek kişi sizsiniz nasıl oluyor bu bana söyleyin bende hanımıma söyleyeyim" yorumunu yapınca Şikel'den tokat niteliğinde bir cevap geldi.

Yayınlanma Tarihi: 03.07.2019 09:37
Değiştirme Tarihi: 03.07.2019 09:37
Taş gibisin' diyen takipçisine bomba cevap!

Şimdilerde oğulları Kuzey ve Uzay ile tatil yapan Çağla Şikel, önceki gün paylaştığı selfie ile Temmuz ayının gelişini kutladı. Şıkel, fotoğrafının altına Taş gibisin, gün geçtikçe nasıl güzelleşiyorsun" diyen erkek takipçisine verdiği "Sizin gibilerden uzak duruyorum" cevabıyla hayranlarından tam not aldı.

"GÜN GEÇTİKÇE GÜZELLEŞEN TEK KADINSIN"

Bir erkek kullanıcı Şıkel'in fotoğrafına "Taş gibisin maşallah gün geçtikçe güzelleşen tek kişi sizsiniz nasıl oluyor bu bana söyleyin bende hanımıma söyleyeyim" yorumunu yaptı.

TAKİPÇİLERİNDEN TAM NOT ALDI

Gelen yoruma sinirlenen Şikel, "Sizin gibi adamlardan uzak durarak" cevabını verdi. Güzel manken, verdiği cevapla takipçilerinden tam not aldı. Şıkel'in cevap verdiği kullanıcının yorumunun altına "Ne güzel demişsin ağzını sağlık" ve "Güzel ayar" gibi birçok yorum geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.