Tarkan, Yıldız Tilbe'nin pasını kabul etmedi!

Pandemi nedeniyle zor günler geçiren müzik dünyası için sosyal medyada düzenlenen bir akıma dahil olan Yıldız Tilbe, pası Tarkan'a atmıştı. Fakat şarkıcı, 'Megastar'dan beklemediği bir yanıt aldı.

Yayınlanma Tarihi: 03.05.2021 09:55
Değiştirme Tarihi: 03.05.2021 09:55
Tarkan, Yıldız Tilbe'nin pasını kabul etmedi!

Yıldız Tilbe, söz konusu akıma katılmış ve ilk pası ‘Kış Güneşi’ şarkısını söyleyerek Tarkan'a atmıştı. Tilbe, "Tarkan topu sana attım, sen de kime istiyorsan ona at. Bir tane de Orhan Gencebay şarkısı atmak isterdim ama tek top hakkım var galiba..." demişti.

Ancak Tarkan bu isteği,  "Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama bu challenge’ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver.” diyerek geri çevirdi.

Megastar'a "Teşekkür ederim" diyerek yanıt veren Tilbe, ardından topu popçu Gülşen'e attı. Yıldız Tilbe, bu kez, "Gülşen sana müzisyenler için bir challenge yolluyorum, ne istiyorsan yap" ifadelerini kullandı. Gülşen'in bu çağrıya ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu.