Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Tarkan sahneden seslendi... 'Nazom hep yanındayız'

Tarkan sahneden seslendi... 'Nazom hep yanındayız'

Tarkan yeni albümü ile birlikte konser çalışmalarına hız verdi. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde yeni şarkılarını seslendiren Tarkan, Nazan Öncel'e seslendi...

04.07.2017 10:59

Tarkan fizy konserleri” serisinin ikincisi önceki akşam gerçekleşti.

Tarkan, 7 konserlik Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi maratonunun ikinci konserini önceki akşam verdi. Açıkhava’yı dolduran sevenlerinin tek bir ağızdan eşlik ettiği konserde Tarkan, klasikleşen pop şarkılarının yanı sıra 15 Haziran’da yayınlanan “10” albümünden “Yolla”, “Kedi Gibi”, “Çay Simit”, “Çok Ağladım” gibi yeni şarkılarını da seslendirdi.

Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gelenler arasında Arzu Sabancı, Burcu Esmersoy ve Merve Özbey gibi ünlü isimler de vardı. Tarkan’ın eşi Pınar Tevetoğlu, konseri kulisten takip etti.

Gecede Tarkan için dev bir pankart açıldı. “25 yıldır gönlümüze gündüzleri güneş olup doğdun, geceleri yıldız olup parladın. Asla sönmeyeceksin. Sonsuza kadar kalbimizin en güzel yerinde bize ışık olacaksın, nice 25 yıllara Megastar’ım” yazan pankartı şarkıcı, sahneden okuduktan sonra teşekkür etti.

Şarkıcı, sözü ve müziği Nazan Öncel’e ait “Acımasız” adlı şarkıyı söyledikten sonra geçen mayıs ayında eşi Akşit Togay’ı kaybeden Nazan Öncel’e seslendi: “Bu şarkı biliyorsunuz canım Nazan’cığım, Nazan Öncel’e, Nazom’a ait. Zor günlerden geçiyor kendisi bugünlerde. Ona buradan selam yollayabilir miyiz? Canım, hep senin yanındayız, sana sabır diliyoruz.”

Yorumlar | 0
üye profil