Tarkan İstanbul Ağlıyor şarkısıyla paylaştı: Çok özlemişim

Uzun süredir eşi ve kızıyla Almanya’da yaşayan ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan Tarkan, reklam yüzü olduğu bir markanın çekimleri için iki sene aradan sonra İstanbul'a geldi. İstanbul'u çok özlediğini ifade eden Megastar, son paylaşımında ise 'İstanbul Ağlıyor' şarkısını seslendirdi.

Yayınlanma Tarihi: 25.10.2021 09:32
Değiştirme Tarihi: 25.10.2021 09:32
Tarkan İstanbul Ağlıyor şarkısıyla paylaştı: Çok özlemişim

Tarkan, eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile koronavirüs salgını başından itibaren Almanya’daki evinde kalmayı tercih etmişti. Tüm proje ve konserlerini iptal eden Tarkan, yaklaşık iki yıldır Türkiye’ye gelmemişti.

Ünlü bir marka ile reklam anlaşması yapan Tarkan, uzun bir aranın ardından geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye geldi. Reklam filmi için kamera karşısına geçen ünlü şarkıcı, Instagram'dan da sık sık paylaşım yapıyor.

İstanbul'da pazar günü özel minibüsle çekime giden Tarkan, o anları kameraya kaydetti. Yağmurlu İstanbul gününde 'İstanbul Ağlıyor' şarkısını seslendiren Tarkan'ın paylaşımı kısa sürede 1 milyondan fazla izlendi.

Megastar paylaşımında "İstanbul ağlıyor bugün, hava yağmurlu. İstanbul her haliyle çok güzel. Çok özlemişim İstanbul'u" dedi.

İlgili Sayfalar: Magazin