Tarkan'ı üzen haber... Megastar Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu, ameliyat oldu!

Koronavirüs nedeniyle sahnelere ara veren ve uzun süredir Almanya'da olan Tarkan, geçtiğimiz haftalarda eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile birlikte yurda dönmüştü. Şimdilerde yeni albümü için kolları sıvayan Megastar'ın annesi Neşe Tevetoğlu, bacağındaki damar tıkanıklığı nedeniyle bir operasyon geçirdi.

Yayınlanma Tarihi: 23.11.2021 09:16
Değiştirme Tarihi: 23.11.2021 09:19
Tarkan'ı üzen haber... Megastar Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu, ameliyat oldu!

Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu, bacağındaki damar tıkanıklığı nedeniyle geçtiğimiz pazar günü ameliyat masasına yattı. Hürriyet'te yer alan habere göre; Neşe Tevetoğlu, önceki gün Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi’nde ameliyat oldu.

Bacağındaki ağrılar üzerine hastaneye başvuran ve yapılan tetkiklerde damar tıkanıklığı tespit edilen Tevetoğlu, geçirdiği “femoral popliteal bypass” operasyonunun ardından normal odaya alındı.

OCAK 2020’DE DE OLMUŞTU

Neşe Tevetoğlu, 2020 yılının ocak ayında da sağ bacağında ağrı, uyuşma ve his kaybı şikayetleriyle doktora gitmiş, bacak ana atardamarında yüzde 100 tıkanıklık olduğu tespit edilince acilen ameliyata alınmıştı.

Yaklaşık iki yıl sonra yeniden aynı sorunları yaşayan anne Tevetoğlu, bir kez daha operasyon geçirdi. Neşe Tevetoğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin