Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Tarkan devler sahnesinde

Tarkan devler sahnesinde

Tarkan’ın 2017 Mart’ta ABD’de vereceği 3 konseri Rihanna ve Jennifer Lopez’in de sahne aldığı dünyanın en gözde salonlarında olacak.

11.12.2016 16:07

Yeni pop albümünü 2017 Mart ayında hayranlarıyla buluşturacak olan Tarkan, aynı tarihlerde devler sahnesine çıkıyor. Türkiye'nin yanı sıra dünyanın dört bir yanında da geniş bir hayran kitlesine sahip olan Megastar, New York ve Los Angeles konserleri ile Amerika'daki hayranlarını coşturacak.

Daha önce ABD'de sahne alan pek çok Türk yıldızın aksine Tarkan, yine farkını konuşturacak. Bryan Adams'tan Britney Spears'a Jennifer Lopez'den Rihanna'ya kadar birçok yıldızın performansına ev sahipliği yapan Amerika'nın prestijli sahneleri, Megastar'ı ağırlayacak.

Birçok ülke vatandaşı gidecek
Megastar, SM Production organizasyonuyla 2-3 Mart'ta New York'taki Hammerstein konser salonunda, 5 Mart'ta ise Los Angeles'ta şehrin merkezinde yer alan The Novo by Microsoft'ta sahne alacak. Amerika'nın en önemli sahnelerinde hayranlarıyla bir araya gelecek olan Megastar; dünyaca ünlü yıldızların konser verdiği bu mekanlarda her zamanki gibi izleyenleri büyüleyecek.

Ünlü sanatçının konserlerine de sadece Türkler değil birçok ülke vatandaşının katılması bekleniyor.

Yorumlar | 0
üye profil