Tarkan dev reklam anlaşması...

Yayınlanma Tarihi: 01.06.2017 11:44 | Değiştirme Tarihi: 01.06.2017 11:44

Önümüzdeki günlerde albüm çıkarması beklenen Tarkan, 12 milyon liralık dev bir reklam anlaşmasına imza attı...

Türkiye’nin gururu olan Megastar Tarkan, yeni albümünün hazırlıklarını tamamladı. Yeni albüm ile birlikte bir de reklam filmi çekmeye hazırlanan sevilen şarkıcı bu reklamdan bir servet kazanacak.

Uzun ve sıkı bir çalışmanın ardından yeni albüm çalışmalarını tamamlayan Tarkan’ın albüm çıkış tarihi de belli oldu. Okulların yaz tatiline gireceği gün olan 16 Haziran Cuma günü albüm satışları başlayacak olan Tarkan’ın hayranları o günü sabırsızlıkla bekliyor.

Yeni albüm çalışmaları sırasında şarkıların kısa melodilerini ve stüdyo çalışmalarını kısa videolar ve fotoğraflar halinde sosyal medya hesabından paylaşan Tarkan hayranlarını meraklandırmaya devam ediyor.

Hem albüm hem reklam

Geçtiğimiz akşam arabasıyla birlikte evine giderken görüntülenmeye çalışan başarılı sanatçı, muhabirlerin sorularını yanıtsız bıraktı. Arabasının camından bile görüntü vermek istemeyen Tarkan’ın yeni projeler için imaj değiştirdiği akıllara geldi.

Tarkan’ın yeni albüm ile birlikte Haranlarına bir müjdesi daha var. Bir GSM firması ile yaptığı reklam anlaşması nedeniyle oynayacağı bir reklam ile karşımıza çıkacak olan Tarkan bu anlaşmayı tam 12 milyon lira karşılığında imzalamış. Anlaşma gereği hem reklamı çekilecek olan Tarkan hem de bir dizi konser verecek.