Tarkan'dan müjdeli haber! İkinci kez baba oluyor

Ünlü popçu Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu'nun iki aylık hamile olduğu ortaya çıktı! Tarkan'dan ikinci kez müjdeli haber geldi. Eşi Pınar Tevetoğlu'nun hamile olduğu öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 28.10.2019 12:05
Değiştirme Tarihi: 28.10.2019 17:05
Tarkan'dan müjdeli haber! İkinci kez baba oluyor

Ünlü şarkıcı Tarkan, Pınar Tevetoğlu ile 29 Nisan 2016'da nikah masasına oturmuştu. Çift, geçen yıl temmuz ayında kızları Liya'yı kucaklarına almıştı. Şimdi ise Tarkan'dan bir müjdeli haber daha geldi. 2. Sayfa programının haberine göre Megastar, ikinci kez baba oluyor. Pınar Tevetoğlu'nun ise 2 aylık hamile olduğu öğrenildi. Çift, bu haberle adeta havalara uçtu.

Ünlü popçu Tarkan, eşinin kendisine verdiği sürpriz haber ile ikinci kez baba olacağını öğrendi. 2016 yılında hayranı olan Pınar Tevetoğlu ile nikah masasına oturan Tarkan Tevetoğlu 2018 yılının Temmuz ayında baba olmuştu. Liya adını verdiği bir kız bebek sahibi olan Tarkan, 2. Sayfa'nın haberine göre yeniden baba olmaya hazırlanıyor. İki aylık hamile olan Pınar Tevetoğlu ve Tarkan son olarak geçtiğimiz hafta bir düğüne katılmış ve basın mensuplarının karşısına geçmişti.