Tarkan Almanya'da akraba gezmesinde

Tarkan Almanya'da akraba gezmesinde

Tarkan ve eşi Pınar Dilek'in Almanya tatilinden sosyal medyaya yansıyan bir kare günün en çok konuşulan paylaşımı oldu.

Açık Hava konserleri maratonundan sonra dinlenmeye çekilen Tarkan'ın eşi Pınar Dilek'in akrabalarını ziyaret etmek üzere Almanya'da olduğu ortaya çıktı.

Kurban Bayramı’nı Almanya'da geçiren Tarkan ve eşi Pınar Dilek'in tatilinden sosyal medyaya yansıyan bir kare günün en çok konuşulan paylaşımlarından biri oldu.

Tarkan’ın eşi Pınar Dilek’in Almanya’daki kuzeni  Mega Star ile çektirdiği selfieyi sosyal medya sayfasına koydu. “Muro Ulaş” adıyla açılan sosyal medya hesabından yayınlanan fotoğrafın altına “Tarkan eniştem” notu düşen Pınar Dilek’in kuzenin paylaşımı kısa sürede sosyal medyanın en çok dikkat çekenlerinden oldu.

Tarkan'ın Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konser maratonununda ardında eşi  Pınar Dilek ile birlikte Almanya’ya gittiği öğrenildi.

Akraba gezmesi

Tarkan, Almanya’da eşi Pınar Dilek’in akrabalarıyla da bayramlaştı. Eşinin kuzeniyle verdiği bu poz da ‘Muro Ulaş’ adıyla açılan sosyal medya sayfasından “Tarkan eniştem” notuyla paylaşıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Tarkan, Pınar Dilek ile ani bir kararla evlenmiş ve magazin gündemi uzun süre bu evliliği konuşmuştu.

Almaya ziyaretinden önce 1 hafta süren Harbiye Açık Hava konserlerinden sonra Almanya’ya giden Tarkan, 1 haftalık konser maratonu magazin gündemi sallamıştı.

Görüntülenme : 2022 Güncelleme Tarihi: 15/09/2016 14:20:44
Yayınlanma Tarihi: 15/09/2016 14:03:47

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin