Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Tan'ın 8'inci albüm çalışmalarına başladı

Tan'ın 8'inci albüm çalışmalarına başladı

Türk Pop Müziğinde kendi söylediği şarkılar dışında yazıp bestelediği hitlerle hayran kitlesine ulaşan Tan, 8'nci albümü için stüdyo çalışmalarına başladı.

08.09.2016 10:34

Poll Production etiketiyle ekim ayında müzikseverlerin beğenisine sunulacak albümü için “Uzun zamandır konserler ve dijital tekliler dışında albüm yapmamıştım. Yepyeni bestelerim, şarkılarım var. Bu yeni albüm projem üstünde çok daha özenli çalıştım ve içime sinen bir albüm oldu” diyen Tan, önümüzdeki hafta albümün çıkış şarkısına Bodrum’da bir klip çekeceğini açıkladı.

Müzisyen kimliğinin yanısıra renkli kişiliğiyle de ilgi toplayan Tan, televizyon dünyasından da teklifler aldığını belirterek, “Televizyonda herkesin sahte olduğunu ve televizyonun bir aptal kutusu olduğunu düşünüyorum. Ancak tam da bu sebepten çok da iyi bir televizyoncu olabilirim. Düşündüğüm farklı konseptleri yansıtabileceğim yeni bir format olursa neden olmasın? Televizyonu sadece kendine hizmet eden bir araç olmaktan çıkarıp sanat ve topluma da hizmet edecek bir mecra haline getirebiliriz“ dedi.

Tan, albümün çıkışı sonrasında Türkiye ve Avrupa turnelerine çıkarak şehir şehir dolaşacak. Yeni albümü öncesi kendine yeni bir ekip de kuran Tan, ünlü iletişimci Özgür Aras’la anlaşarak menajerlik işlerini de ona devretti.

Önceki gece Rönesans Ajans tarafından bu yıl 16'ıncısı düzenlenen Miss & Mr Model Of Turkey 2016 Final gecesinde sahne alan Tan'ın, yarışmacı 10 kızla yaptığı sahne şovu izleyenlerden büyük alkış aldı. 

Yorumlar | 0
üye profil