Talihsizlik ünlü şarkıcının peşini bırakmıyor! Önce koronavirüs oldu...

Ünlü şarkıcı Ege, 5 ay önce koronavirüse yakalanmıştı. Sonrasında mesanesinde bir kitle tespit edilince ameliyat olan Ege'nin, bugün de kaldığı otelde yangın çıktı. 

Yayınlanma Tarihi: 02.04.2021 14:33
Değiştirme Tarihi: 02.04.2021 14:33
Talihsizlik ünlü şarkıcının peşini bırakmıyor! Önce koronavirüs oldu...

Kasım ayında koronavirüse yakalanan Ege, sonrasında rutin kontroller için gittiği hastanede masanesinde kitle tespit edildi. Acil bir operasyonla kitleyi aldıran Ege, şimdi patolojiden gelecek sonuçları bekliyor. 

Yaşadıklarını anlatan Ege, "Genel bir kontrol için ultrason çektirdim. Mesanemde büyümeye yatkın bir kitle tespit edildi. Doktorlarım hemen kitlenin alınması gerektiğini söylediler. Dün bir operasyon geçirdim. Şimdi büyük bir umutla patoloji sonucunu bekliyorum. Erken teşhisin ne karar önemli olduğunu bir kez daha anladım" dedi. 

Son dönemde sıkıntı günler yaşadığı belirten ünlü şarkıcı, "Koronavirüse yakalandım. Şimdi de bu sorun çıktı. Sabah da Antaya'da kaldığım otelde küçük bir yangın çıktı. Bela beni kovalıyor ben kaçıyorum. Bu yaşadıklarım hayatın ne kadar güzel olduğunu anlamak için bir fırsat oldu. Artık yeni bir sayfa açıyorum hayatımda" açıklamalarını yaptı. 

(Hürriyet)