Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Suudi Prens partide

Suudi Prens partide

Dünyanın sayılı Müslüman zengin işadamları arasında yer alan Suudi Prens Sheikh Mohammed Al Soleiman, tatil için 70 metrelik lüks teknesiyle Bodrum’a geldi

13.08.2016 03:01

Üç yıl öncede Bodrum Yalıkavak’a ailesiyle tatile gelen Suudi Prens Sheikh Mohammed Al Soleiman, bu kez Türkbükü açıklarında dört katlı, 70 metrelik lüks teknesini demirledi. Önceki gün Al Soleiman ve ailesi teknelerinden ayrılarak, zodyak botla Türkbükü’ndeki Maça Kızı Oteli’nin plajında düzenlenen ‘Happy Hours’ partisine katıldı. Suudi Prens’in korumaları işadamı mekana gelmeden yarım saat önce plaja girerek güvenlik önlemi aldı. 

Denize sıfır locada ailesiyle vakit geçiren Al Soleiman’ın keyifli hali objektiflere böyle yansıdı. Locasında üç garsonun hizmet ettiği Suudi Prens’in mekân personeline bol bol bahşiş dağıttığı öğrenildi.

Korumalarla yüzdü
Al Soleiman, dün de tercihini aynı otelden yana kullanarak sabah erken saatlerde denize girdi. Suudi Prens’e denizde yüzerken dört koruması da eşlik etti. Güneşli havanın ve denizin keyfini çıkartan Mohammed Al Soleiman’ın korumaları gazetecileri fark edince tepki gösterdi. 

Denizde bir süre gazetecilerin gitmesini bekleyen işadamı daha sonra iskeleye çıkarak duş aldı ve güneşlenmeye devam etti. Suudi Prens, sık sık eşine sarılarak sevgi gösterisinde bulundu.   

Yorumlar | 0
üye profil