Survivor’da ünlülerle Anlat Bakalım oyunu ne zaman? Survivor 2020 Anlat Bakalım Bayram özel oyunu eşleşmeleri

Survivor’da Ramazan Bayramı’nda özel bir Anlat Bakalım oyunu oynanacak. Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllülerden 11 yarışmacı, Türkiye’den 11 ünlü isim ile eşleştirildi. Her yarışmacı, eşleştiği ünlü isim ile Survivor Anlat Bakalım Bayram özel oyununda bireysel olarak mücadele edecek. Peki, Survivor Anlat Bakalım Bayram özel oyunu ne zaman? Survivor 2020 Anlat Bakalım yarışmacı ünlü eşleşmeleri nasıl oldu?

Yayınlanma Tarihi: 24.05.2020 18:33
Değiştirme Tarihi: 24.05.2020 18:33
Survivor’da ünlülerle Anlat Bakalım oyunu ne zaman? Survivor 2020 Anlat Bakalım Bayram özel oyunu eşleşmeleri

Ekranların en çok izlenen ve ilgiyle takip edilen programı Survivor 2020’de Ramazan Bayramı’na özel bir program yayınlanacak. Üç gün boyunca birbirinden özel oyunlar, etkinlikler ile Survivor izleyicilerine unutulmaz bir bayram yaşatılması hedefleniyor. Survivor 2020 izleyicileri, Anlat Bakalım Bayram özel oyunu ne zaman, saat kaçta yayınlanacak, hangi yarışmacı hangi ünlü ile eşleşti merak ediyor. İşte Survivor Anlat Bakalım Bayram özel oyunu detayları…

SURVIVOR ANLAT BAKALIM BAYRAM ÖZEL OYUNU NE ZAMAN?

Acun Ilıcalı, Ramazan Bayramı’nda ekrana gelecek Survivor özel programının detaylarını geçtiğimiz gün ada konseyinde açıkladı. Acun Ilıcalı, 24 Mayıs Pazar günü Ramazan Bayramı ilk gününde Survivor 2020 yarışmacıları ile Acun Medya arasında futbol maçı rövanşı yapılacağını belirtti.

Survivor 2020’de bayramın ilk günü özel bir Anlat Bakalım oyunu ekrana gelecek. Survivor’ın 11 yarışmacısı, 11 ünlü isim ile eşleştirildi. Bireysel olarak mücadele edilecek bu oyunda ünlü isimler, Survivor Anlat Bakalım oyununa katılacak ve eşleştiği yarışmacı ile en çok kelimeyi tahmin etmeye çalışacak.

ANLAT BAKALIM’DA HANGİ YARIŞMACI HANGİ ÜNLÜ İLE EŞLEŞTİ?

ÜNLÜLER TAKIMI EŞLEŞMELERİ

Sercan Yıldırım-Burak Yılmaz

Yunus Emre Özden-Bülent Serttaş

Aycan Yanaç-Emre Belözoğlu

Elif Gören-Murat Dalkılıç

GÖNÜLLÜLER TAKIMI EŞLEŞMELERİ

Barış Murat Yağcı-Cedi Osman

Nisa Bölükbaşı-Enis Arıkan

Cemal Can Canseven-Ezgi Mola

Berkan Karabulut-Gupse Özay

Yasin Obuz-Hadise

Ardahan Uzkanbaş-Sarp Apak

Evrim Keklik-Yılmaz Morgül