Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? 1 Haziran Survivor 2020 büyük ödülü neydi?

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Dokunulmazlık oyunları ve ada konseyleri sonrasında Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, büyük ödül için karşılaştı. Yarışmacılar, adventure tur ve SPA keyfini kazanmak için parkurda inanılmaz bir rekabete girişti. Tüm güçleri ile ödülü kazanmak isteyen Ünlüler ile Gönüllüler arasında ara sıra ortam gerildi. Bunun sonucunda ise Yunus Emre oyundan ihraç edildi. Peki, Survivor’da ödülü kim kazandı? 1 Haziran Pazartesi Survivor 2020’de büyük ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 01.06.2020 23:10
Değiştirme Tarihi: 01.06.2020 23:47

Survivor 2020’nin 1 Haziran Pazartesi akşamı ekrana gelen 93. bölümünde büyük ödül oyunu heyecanı yaşandı. Her hafta Pazartesi günü oynanan ve her seferinde daha farklı, daha büyük bir ödül konulan oyunu kazanmak için takımlar inanılmaz bir mücadele sergiledi. Performanslarını sonuna kadar zorlayan Ünlüler ile Gönüllüler yarışmacıları arasında bazen tansiyon yükseldi. Berkan ile tartışan Yunus Emre, söyledikleri yüzünden ödül oyunundan ihraç edildi. Adventure Park macerasını yaşamak ve sonrasında SPA keyfini yaşamak isteyen takımlarından biri büyük ödülün sahibi oldu. İşte Survivor 93. Bölüm ödül oyunu detayları…

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2020’de yarışmacıları inanılmaz heyecanlandıran ödül oyunu Pazartesi günleri oynanıyor. Acun Ilıcalı, bugün verilecek ödülü şöyle açıkladı; Kazanan takım hemen buradan araçlarına binecek. Adventure parka gidecek. Arazi araçları ile tur yapacak. Akşam malikaneye döneceksiniz. Dominik'in en iyi SPA'sını kurduk. yüz bakım masajı, cilt bakımı, hamam, ayak bakım masajı... SPA timi bekliyor mutlu etmek için... Akşam yemeğinde mükemmel birer iskender yiyecek. Döner tezgahı kurulacak. Obsesso soğuk kahve çeşitleri eşliğinde San Sebastian cheesecake ile son bulacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

YUNUS EMRE NEDEN İHRAÇ EDİLDİ?

Survivor 2020 yeni bölümde ödül oyununda Ünlülerden Yunus Emre, Acun Ilıcalı tarafından oyundan ihraç edildi. Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, büyük ödül için kıran kırana mücadele veriyordu. Oyunda Sercan'ın Berkan'ı yenmesi sonrasında Yunus Emre ile Berkan arasında tansiyon bir anda yükseldi. Survivor'ın önceki bölümünde de kavganın eşiğine gelen iki yarışmacı, yine birbirlerinin üzerine yürüdü. Takım arkadaşları, Yunus Emre ile Berkan, birbirlerinden uzaklaştırdı ama ikili arasındaki tartışma sözlü olarak uzun zaman sürdü. Burada devreye Acun Ilıcalı girdi ve Yunus Emre'nin bir daha küfür etmemesi yönünde uyardı. Fakat Yunus Emre, Acun Ilıcalı'nın uyarılarına karşı gülümseyerek cevap verdi ve itiraz etti. Bunun üzerine Acun Ilıcalı, uyarılarına kulak asmayan Yunus Emre'yi oyundan ihraç etmeye karar verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de bugün oynanan oyun için Acun Ilıcalı, mekan değiştireceğiniz bir oyun diyerek tanımladı. Aynı zamanda iki takım için de bir veda partisi gibi olacak ödül oyununda yarışmacılar, parkurda gözü kapalı olarak yarıştı. Oyunda gözleri kapalı olan yarışmacılara, birer arkadaşı yol boyunca onlara yön vermeye çalıştı. Finale kadar ellerinde topu çevirerek ve gözleri kapalı ilerleyen yarışmacılar çok zorlandılar. Finalde ise yarışmacılar, iki sepete iki büyük topu sokmaları gerekiyordu. Oyunda Gönüllüler, ilk başlarda rakibine üstünlük sağladı ve ilk yarıyı 5-2 önce bitirdi. Bunun karşılığını ise Obsesso soğuk kahvelerinden içerek aldılar. Survivor 2020'de ödül oyunun ikinci yarısında ise Ünlüler, arayı kapattı ve rakiplerini skor olarak yakaladılar. Bu sırada Yunus Emre ile Berkan arasında büyük bir tartışma yaşandı. Olaya müdahale eden Acun Ilıcalı, Yunus Emre'nin kötü sözler kullandığını belirtti. Ve sonrasında ise oyunda ihraç etmeye karar verdi.

BİR İLK YAŞANDI!

Survivor 2020'de Yunus Emre'nin ihraç edilmesi sonrasında Ünlüler takımı geriden geldikleri oyunda öne geçmeyi başardılar. Oyunun sonunda verilecek ödül, iki takımı da hırslandırdı. Yarışmacıların, bu hırsları ile oynadıkları oyunda müthiş mücadeleler yaşandı. Gönüllüler skorda 9-8 öne geçince iki takımdan birer yarışmacı seçilmesi istendi. Ünlüler takımı Sercan'ı seçerken Gönüllüler takımından Evrim parkura çıktı. Böylece Survivor 2020 sezonunda ilk defa bir kadın ve bir erkek yarışmacı eşleşmiş oldu. Bu karşılaşmada sayıyı alan Evrim oldu. Böylece Gönüllüler, 10'a 8 skorla Survivor'da büyük ödül oyununu kazandı.