Survivor ödül oyununu kazanan takım belli oldu! İşte 15 Mayıs Cuma Survivor 2020 ödül oyununu kazanan takım

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyunu için karşı karşıya geldi. 15 Mayıs Cuma günü Survivor 77. bölümde müthiş ödülü kazanmak isteyen iki takım, parkurda nefes kesen bir mücadele sergilediler. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor 2020 ödül oyununa dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 15.05.2020 23:01
Değiştirme Tarihi: 15.05.2020 23:33

Survivor 2020 yeni bölümde ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler, ödülü kazanmak için parkurda zor bir oyun oynadılar. Survivor 77. bölümde heyecanın dorukta olduğu, bol tartışmalı ve gerilimin had safhaya çıktığı ödül oyunu inanılmaz bir rekabete sahne oldu. Peki, Survivor’da ödül oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? İşte 15 Mayıs 2020 Survivor ödül oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da avantaj oyunu da ödül oyunu gibi izleyenlerin nefesini kesti. Survivor 2020 yeni bölümde ödül oyunu avantajı için her iki takımdan dörder kişi parkura çıktı. Bayrak yarışında Ünlülerden Sercan, Yunus Emre, Mert, Elif'e karşılık Gönüllülerden Evrim, Berkan, Cemal Can, Yasin kıyasıya yarıştı. Bu zorlu mücadeleyi yani seçim avantajını kazanan takım Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2020 yeni bölümde ödül oyunu ödülü Kahve Dünyası’ndan geliyor. Oyunu kazanan takım, Ramazan Bayramı’na özel olarak tam 10 kişiye çikolata gönderebilecek. Bununla birlikte kazanan takımın yarışmacıları; kapri salata, Mozarella stick, şinitzel ve patates salatasından oluşan yemeğe ulaşacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, yeni bir ödül oyunu için karşılaştı. Gönüllüler takımından Nisa, klinikte olduğu için ödül oyununda yarışmadı. Nefis ödülü kazanmak, binlerce kilometre uzağındaki sevdiklerine çikolata hediyesi göndermek isteyen yarışmacılar kendilerini çok zorladılar. Oyunun başlarında başa baş giden oyunda Ünlüler, atışlardaki başarısı ile farkı açtı ve skoru 9-5 yaptı. Bu sırada Ünlüerden Sercan ile Gönüllülerden Yasin karşı karşıya geldi. Günün başarılı yarışmacısı olan ve bu oyuna kadar dörtte dört yapan Survivor Sercan, Yasin'i yenerek skoru 10-5 yaptı. Böylece Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.