Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? İşte 11 Mayıs Pazartesi Survivor 2020 büyük ödülü kazanan takım

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, her pazartesi büyük ödülü kazanmak için mücadele ediyor. 11 Mayıs 2020 tarihli Survivor 73. yeni bölümde takımlar, muhteşem ödüle kavuşmak için tüm güçlerini ortaya koydu. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 11.05.2020 22:54
Değiştirme Tarihi: 11.05.2020 23:47

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, bugün büyük ödül için kıyasıya mücadele verdi. Acun Ilıcalı’nın çıtayı bir kez daha yükselttiği büyük ödül için parkurda yarışmacılar yoğun güç harcadılar. Varlarını yoklarını sahaya yansıtan yarışmacılar nefes kesen rekabeti sonunda Survivor’da büyük ödülü kazanan takım belli oldu. İşte 11 Mayıs 2020 Survivor ödül oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyununda seçimi yapacak takımı belirlemek için avantaj oyununa çıktı. Avantaj oyunu için Ünlülerden Yunus Emre, Ersin, Elif, Aycan'a karşılık Gönüllülerden Berkan, Cemal Can, Evrim, Nisa parkura çıktı. Kıyasıya mücadele sonrasında avantaj oyununu kazanan Ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Muhteşem bir malikanede harika bir yetmişler partisi, dünyanın en büyük sirk organizasyonu olan Cirque du Soleil’den özel bir şov. Akşam yemeğinde ise Domates çorbası, tavuk şiş, bulgur pilavı ve salata. Herbalife Nutrition’dan shake’ler ile protein barlar

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜLÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020'de her hafta Pazartesi günleri takımlar büyük ödül için karşı karşıya geliyor. Birleşme partisi sonrasında yapılan büyük ödül oyununda verilen ödüldeki çıta her hafta bir kat daha yukarıya çıkarılıyor. Daha önce bir kez oynadıkları parkurda bir kez daha karşı karşıya gelen Ünlüler ile Gönüllüler, nefes kesen bir mücadele sergiledi. İki takımın yarışmacıları da büyük ödülü kazanmak için tüm güçlerini sahaya yansıttı. Bu yüzden skorda dengeki iki takım arasında gitti geldi. Skor 9-8 Gönüllüler önde iken Barış ile Sercan karşılaştı. Sercan'ın kazanması ile skor 9-9 oldu. Böylece ödül oyunu kazananı belirlemek için bayrak yarışına gidildi.

Survivor'da ödül oyunu için bayrak yarışına takımlar en iyi kadın ve erkek yarışmacılarını çıkardı. Ünlülerden Elif ve Sercan, Gönüllülerden Nisa ve Berkan, ödül oyununda bayrak yarışına çıktı. Ünlüler takımı, parkuru önce tamamladılar fakat Berkan, atışlarda çok iyi performans sergiledi. Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.