Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 29 Mayıs Cuma Survivor 2020’de ödülü kazanan takım ve günün ödülü

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Şubat ayında yeni sezonuna başlayan Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler arasında mücadele tam gaz devam ediyor. Instagram canlı yayınında dünya rekoru kıran Survivor 2020 yarışmacıları, 29 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelen 91. bölümde ödül oyunu için karşılaştı. Kıyasıya süren rekabetin sonunda ödülü kazanan belli oldu. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2020 ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2020 23:04
Değiştirme Tarihi: 29.05.2020 23:50

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2020’de ödül oyunu heyecanı yaşandı. Geçtiğimiz haftayı bayrama özel programlar ve partiler ile geçiren ve bir dünya rekoruna imzan atan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler, bu sefer ödül mücadele etti. Kritik dokunulmazlık oyunu öncesinde moral bulmak isteyen iki takım da tüm güçleri ile ödülü kazanmaya çalıştı. Günün sonunda ise Survivor 2020’de ödülün sahibi belli oldu. İşte 29 Mayıs Cuma Survivor 2020 91. Bölümde yaşananlar…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, oyunlar öncesinde avantaj oyununa çıkıyor ilk önce. Bunu kazanan takım, oyunda rakip takımdan yarışması seçme şansını elde ediyor. Ünlüler takımı, zaten dört kişi kaldıkları için avantaj oyununa tüm takım olarak çıktılar. Gönüllüler takımından ise Barış, Berkan, Evrim, Nisa bayrak yarışında mücadele etti. Bugün ödül oyunu öncesinde oynanan avantaj oyununda kazanan takım Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da ödül oyununu sunan Murat Ceylan, oyun öncesinde yarışmacıları çok heyecanlandıran nefis ödülü açıkladı. Bugün Survivor 2020’de ödül oyununu kazanan takım; karışık ızgara tabağı, patates kızartması, salata kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bugün Ünlüler ile Gönüllüler arasında ödül oyunu mücadelesi vardı. Oyundan önce Murat Ceylan, parkur hakkında bilgi verdi. Birçok engelle dolu olan ödül oyunu parkurunda tek fark sondaki atışlardı. Survivor 2020’de bugün atışlarda ilk defa frizbi kullanıldı. Altın atışın da olduğu Survivor ödül oyununda takımlar arasında nefes kesen mücadele yaşandı. Ünlüler takımı, bugün ödül oyununda farklı bir performans sergiledi. Dört kişi olmalarına karşın skoru 9-5’e kadar getirdiler.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor 2020'de Gönüllüler, iki oyun kazanarak skoru 9-5'ten 9-7'ye taşıdılar ve ödül için umutlarını sürdürdüler. Skor 9-7 iken parkurda Sercan - Berkan eşleşmesi vardı. Atışlarda iki yarışmacı da altın atışı işe şansını denemeye karar verdi. Survivor Sercan, ikinci atışında frizbiyi çizili alana sokmayı başardı ve skoru 10-7 yaptı. Böylece Survivor 2020'de ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.