Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 18 Mayıs Pazartesi Survivor 2020 büyük ödülü kazanan takım

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2020 80. yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, kritik dokunulmazlık oyunları ve gergin ada konseyleri sonrasında büyük ödül için karşı karşıya geldi. Survivor’da her hafta Pazartesi günü daha farklı ve bir öncesinden daha büyük ödül düzenleniyor. Partili, helikopter turunu olduğu büyük ödülü kazanmak için iki takım kıran kırana mücadele verdiler. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 18 Mayıs 2020 Survivor’da büyük ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2020 22:52
Değiştirme Tarihi: 19.05.2020 00:50

Ekranların en çok izlenen ve heyecanla takip edilen yarışması Survivor 2020, üçüncü ayına girdi. Şubat ayında başlayan Survivor’ın 80. Yeni bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyunu heyecanı yaşadılar. Pazartesi günleri düzenlenen Survivor 2020 büyük ödül oyununda kazanan takımı yine müthiş bir ödül bekliyordu. Her iki takımın yarışmacıları da bu ödülü kazanabilmek için zorlu bir mücadeleye girdiler. Büyük kapışmanın yaşandığı oyunda büyük ödülü kazanan takım belli oldu. İşte 18 Mayıs Pazartesi Survivor ödül oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler büyük ödülü kazanmak için ilk olarak avantaj oyununda mücadele etti. Dörder yarışmacının çıktığı bayrak yarışında Ünlülerden Elif, Aycan, Yunus Emre, Sercan’a karşılık Gönüllülerden Evrim, Nisa, Ardahan, Cemal Can çıktı. Bu mücadeleyi Gönüllüler kazandı ve ödül oyununda seçim yapma şansını kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2020’de büyük ödülün detaylarını Acun Ilıcalı oyundan önce anlattı. Survivor’da oyunu kazanan takım, ilk olarak iki helikopterle zip line’a gidecek. Sonrasında ise muhteşem villada Acun Ilıcalı’nın en sevdiğim yemeklerden bir menüden oluşan akşam yemeği yiyecekler. Menüde yoğurt çorbası, beyaz peynirli su böreği, patlıcan musakka, mantı, tatar böreği, bir tepsi şöbiyet, bir tepsi havuç diliminden oluşuyor. Sonrasında malikanede havuz partisi verilecek. Ve son olarak oyunu kazanan takımın yarışmacılarına Oppo Reno 3 model telefon verilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

ZİP LİNE NEDİR?

Zipline, yüksek bir noktadan, alçak bir noktaya bağlanmış çelik halat vasıtası ile emniyet kemeri giyerek kendi ağırlığınızla ve yerçekimi yardımıyla kayma aktivitesine denir. Tekerlekli bir makara çelik halata bağlanarak hızlanma sağlanır. 300 - 400 metrelik bir zipline hattında yaklaşık saate 50–60 km hıza ulaşılır.

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler arasında heyecanı çok olan bir ödül oyunu oynandı. Oyunu kazanacak takıma verilecek ödülün oyun öncesinde açıklanması ile yarışmacılar daha bir hırslandı. Büyük ödülü kazanmak isteyen Ünlüler de Gönüllüler de oyunda varlarını yoklarını ortaya koydular ve seyir zevki yüksek bir mücadele sergilediler. Survivor'da ödül oyunu iki takım arasında başa başa gitti. Oyunda bir Gönüllüler kazanıyor bir Ünlüler kazanıyordu. Skorda Gönüllülerin 8-7 önde olduğu sırada Acun Ilıcalı, takımlardan en iyi iki erkek yarışmacı ile bir kadın yarışmacı çıkarmasını istedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor 2020 ödül oyununda son kısma Ünlülerden Aycan, Yunus Emre, Sercan çıkarken Gönüllülerden Nisa, Cemal Can ve Berkan sahaya çıktı. Oyunda ilk eşleşme Sercan - Cemal Can idi. Oyunu Sercan kazanınca skoru 8-8'e getirdi. Sonraki oyunda Aycan ile Nisa'nın yarışı da nefes kesti. Aycan'ın son anda kazandığı oyun ile Ünlüler 9-8 öne geçti. Son olarak Yunus Emre ile Berkan karşı karşıya geldi. Bu oyunu Berkan kazanarak skoru 9-9 yaptı ve oyunu bayrak yarışına götürdü.

Survivor'da ödül oyununda Ünlülerden Sercan ile Elif, Gönüllülerden Berkan ve Nisa bayrak yarışına çıktı. Sercan ile Berkan arasındaki atışlarda nefesler tutuldu. Takımına oyunu kazandıran ve büyük ödüle götüren atışlar Sercan'dan geldi. Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.