Survivor’da ödül oyununu kim kazanacak? Survivor 2020’de bu akşamki büyük ödül ne?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’in yeni bölümünde bu akşam yine nefes kesen anlar yaşanmaya devam edecek. Survivor’da bu akşam oynanacak büyük ödül oyunu öncesi, tanıtımda Acun Ilıcalı’nın sözleri izleyenleri oldukça heyecanlandırdı. İki takımın helikopterlerle gideceği ödül oyununda adeta kazanmak için büyük bir savaş verilecek. Survivor’da final öncesi ödüllerin büyüklüğü artarken, yarışmacılarında kazanma hırsı artmaya devam ediyor. Peki, Survivor’da bu akşam ödül oyununu hangi takım kazanacak? Survivor’da ödül ne olacak? İşte merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2020 13:26
Değiştirme Tarihi: 18.05.2020 13:36
Survivor’da ödül oyununu kim kazanacak? Survivor 2020’de bu akşamki büyük ödül ne?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu hangi takım kazanacak sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışma programı Survivor’ın takipçileri tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Büyük ödül öncesi yayınlanan Survivor tanıtımında, Acun Ilıcalı’nın yaptığı ödül konuşması üzerine yarışmacılar adeta kendinden geçiyor. Zorlu bir parkurda yarışacak olan Survivor yarışmacıları, ellerinden gelenin en iyisini yaparak büyük ödüle ulaşmaya çalışacak. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazanacak? Survivor 2020’de bu akşamki büyük ödül ne?

BÜYÜK ÖDÜL NE OLACAK?

Survivor 2020’de final zamanı yaklaştıkça ödüllerin kalitesi ve heyecanda her geçen gün artmaya devam ediyor. Survivor’da bu akşam yarışmacılar bugüne kadar hiç kazanmadıkları bir ödül için karşı karşıya gelecek. Ünlüler ve gönüllüler yarışmacıları bu akşam zorlu parkurda yarışacak ve kazanan takım helikopterlere binip zipline yapmaya gidecekler.

Bunun yanı sıra zipline sonrasında yarışmacılar adeta ziyafet çekecek ve ziyafet sonrası oldukça büyük bir eğlence onları bekliyor olacak.

Yemeklerini yiyen yarışmacılar daha sonrasında havuz partisiyle doyasıya eğlenecek. Havuz partisinde bir yandan DJ onlara eşlik ederken yarışmacılar ise dans ederek streslerini atacak.

OYUN ALANINDA SİNİRLER GERİLİYOR!

Survivor’da bu akşam oynanacak olan ödül oyunu öncesinde yayınlanan yeni bölüm tanıtımı izleyen herkesi heyecanlandırdı. Survivor’da yarışmacılar finale çok az bir zaman kala bu akşam müthiş bir ödül için karşı karşıya gelecekler. Ödül oyunu esnasında ise tansiyon bir hayli yükselecek. Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı yarışmacısı Berkan arasında yüksek sesli bir tartışma yaşanacak. Aycan’ın bağırdığını ifade eden Berkan’a ünlüler takımından tepki yağacak.

YASİN'DEN BÜYÜK SİTEM!

Survivor'da önceki akşam ada konseyinde yazılan Yasin'in tanıtımda sözleri oldukça dikkat çekiyor. Survivor'da Gönüllüler takımında yer alan Yasin'in "Birbirlerine demediklerini bırakmayan insanların birleşerek benim adımı yazması sinsiliktir" demesi oldukça dikkat çekti. 

Öte yandan Evrim'in "Bu adada kimse yaşattığını yaşamayan gitmeyecek" sözleri, Yasin'e mi yoksa başka birine mi söylediği merak edilmeye başladı. 

Survivor 2020 yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de TV8 ekranlarında sizlerle olacak!