Survivor’da kim elendi? Survivor 2020 adaya kim veda etti? 12 Mayıs Salı

Survivor’da kim elendi belli oldu. Survivor 2020 yeni bölümde yarışmaya veda eden isim konseyde açıklandı. Survivor 2020’de sezonun en duygusal vedası yaşandı. Survivor ada konseyinde Acun Ilıcalı, beklenenden farklı bir açıklama yaptı. İzleyiciler, kim elenecek diye merakla beklerken Survivor’a veda eden isim ve sebebi şok etti. Peki, Survivor’da kim elendi? İşte 12 Mayıs Survivor ada konseyi…

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2020 23:59
Değiştirme Tarihi: 12.05.2020 23:59

Ekranların en heyecanlı yarışması Survivor’da sezonun en beklenmedik vedası gerçekleşti. Survivor 2020’de bu hafta dokunulmazlığı hem Ünlüler hem Gönüllüler kaybetmişti. Bu yüzden iki takım için SMS oylaması yapılmış ve birer eleme adayı çıkarmışlardı.Survivor izleyicileri, 13. haftanın SMS sıralamasının açıklanmasını, eleme adaylarının belli olmasını bekliyordu. Fakat Acun Ilıcalı'dan herkesi şaşırtan bir konsey açıklaması geldi. Vermek zorunda olduğu haberin bir yarışmacıyı ilgilendirdiğini fakat tüm yarışmacıların üzüleceğini söyleyen Acun Ilıcalı, beklenmedik ve üzücü, zorunlu vedayı açıkladı.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020'de eleme konseyinde yarışmaya veda eden isim açıklandı. Acun Ilıcalı'nın ada konseyinde yaptığı açıklama ile izleyenler ve yarışmacılar şok oldu. Survivor'da Ersin Korkut, sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. Futbol maçında dizini sakatlayan Survivor Ersin için yapılan sağlık kontrolleri sonrasında yarışmaya devam etmemesine karar verildi. Survivor'da Ersin Korkut'un zorunlu vedası sonucunda eleme yapılmadı. Bu hafta için yapılan SMS oylaması ile gelecek hafta yapılacak oylama birleştirilecek. Gelecek hafta elemede SMS sıralamasındaki yarışmacıların hakkı devam ediyor.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler iletişim oyununda nefes kesen bir mücadele sergiledi. Survivor'da iletişim oyununda iki takım Survivor Basketbolu oynadılar. Sahaya ikişer kişilik takımlar ile çıkan Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan basketbol maçında birbirinden güzel basketler atıldı, inanılmaz hareketler sergilendi. Erkeklerin oynadığı maçlar üç basketti, kadınların oynadığı maçlar ise iki basketi atan takım puanı kazandı. Toplamda bu şekilde 10 puanı toplayan takım İletişim oyununu kazanacaktı. Heyecanın dorukta olduğu, bazen gerginliklerin, tartışmaların yaşandığı iletişim oyununu, 10-7 skorla kazanan takım Gönüllüler oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.