Survivor’da kim elendi? İletişim Oyununu kim kazandı? 30 Haziran Survivor 2020'de adaya veda eden isim!

14. sezonuna Ünlüler-Gönüllüler konsepti ile Şubat ayında hızlı bir başlangıç yapan Survivor 2020'de finale yaklaştıkça artan heyecan, bu gece toplanan ada konseyinde doruğa çıktı. Survivor 123. bölümde çeyrek finale kalan son yedi yarışmacı arasından adaya veda eden isim belli oldu. Kritik konsey öncesinde Mavi takım ile Kırmızı takım arasında müthiş ödüle sahip İletişim Oyunu oynandı. Kazanan takım, beş farklı iletişim ödülü kazandı. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Bu haftanın iletişim ödülü neydi? Survivor’da kim elendi? İşte 30 Haziran 2020 tarihli Survivor son bölümde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 01.07.2020 00:19
Değiştirme Tarihi: 02.07.2020 13:19

Survivor 2020'de bu akşam ekranlara gelecek iletişim oyunu mücadelesinde kıyasıya mücadele tansiyonu yükseltirken; yarışmacılar için büyük önem taşıyan İletişim Ödülü neydi? Survivor'da çeyrek final heyecanında sona kalan yedi yarışmacı arasından adaya veda eden isim kim oldu? 30 Haziran Salı Survivor 2020'de kim elendi? TV8 ekranlarında sona yaklaşan Survivor 2020'de bu haftanın eleme adayları kim ve en düşük SMS oyunu hangisi aldı? Bu hafta oynanan 3 bireysel dokunulmazlık oyununu da kazanan Sercan kimlerin adını söyledi? Nisa'nın sevgilisi Jakub Sercan'a gönderme mi yaptı? Haber detaylarında...

SURVIVOR’DAİLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'ın zorlu ada şartlarında oynanan iletişim oyunu, yarışmacılar için manevi açıdan büyük önem taşıyor. Sevdikleri ile iletişim kurma şansını kazanmak isteyen yarışmacılar, her hafta bu oyunu kazanmak için parkurda inanılmaz bir mücadele verdiler. 30 Haziran Salı günü Survivor 2020 123. bölümde oynanan iletişim oyununun beş farklı ödülü içermesi yarışmacıları daha da hırslandırdı.

Bu akşamki yeni bölümde Mavi takım ile Kırmızı takım, çamurla dolu parkurda çok zorlu bir oyun oynadı. Oyunun ilk yarısında başa baş bir mücadele vardı. Fakat sonraki yarısında Mavi takım, üstünlüğü ele geçirdi. Oyunun sonuna kadar bu şekilde götüren Mavi takım, Kırmızı takımı 10’a beş yenerek iletişim oyununu kazandı.

Oyun sırasında Nisa, lensleri nedeniyle sorun yaşadı. Önünü göremeyen Nisa, oyunu yarıda bıraktı ve bir tur dinlenmeye alındı. Diğer yandan Cemal Can da çamurlu engeli geçerken omzunu sakatladı. İzleyenleri korkutan sahnede Doktor Ulaş’ın kontrolleri sonrasında ciddi bir şeyi olmadığı anlaşılan Cemal Can oyuna kaldığı yerden devam eti.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Hayran mesajları okuyabilme

Bir arkadaşla telefonda konuşma

Müzik dinleme

Instagrama video yükleme

Instagrama fotoğraf yükleme

İLETİŞİM ÖDÜLÜNDE NİSA'NIN SEVGİLİSİ JAKUB, SERCAN'A GÖNDERME Mİ YAPTI?

Sercan Nisa olayında devam eden ve son haftalarda netliğe kavuşan gerginlik sonrası Nisa iletişim oyunu ödülünde sevgilisi Jakub ile konuştu ve o konuşma herkesin dikkatini çekti. Jakub'un Sercan için yaptığı gönderme çok konuşuldu ve Nisa'nın sevgilisi ile olan fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020’de çeyrek final ile birlikte haftada üç bireysel dokunulmazlık oyunu oynanıyor; bu oyunları kazanan isimler, akşam toplanan konseyde bir eleme adayı açıklayarak haftanın eleme adaylarını belirliyordu.

Bu hafta Survivor 2020’de ilk dokunulmazlık oyunu Cumartesi günü oynandı ve kazanan Sercan oldu. Ada konseyinde Sercan’ın söylediği isim Berkan, ilk eleme adayı olurken; Survivor’da haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu Pazar günü oynandı ve kazanan yine Sercan oldu. Ada konseyinde bu defa Sercan’ın söylediği isim Nisa'ydı ve Nisa haftanın ikinci eleme adayı oldu.

Haftanın son dokunulmazlık oyunu ise dün oynandı ve verilen kıyasıya mücadele sonunda 3. Dokunulmazlığı kazanan isim yine Sercan oldu. Dün akşam haftanın son dokunulmazlık oyunundan sonra toplanan ada konseyinde Sercan'ın söylediği isim Barış, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Böylece Survivor 2020'de haftanın eleme adayları; Berkan, Nisa ve Barış olarak belirlendi.

SURVIVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de 30 Haziran Salı günü ekrana gelen 123. bölümde çeyrek finalistlerden biri Survivor hayallerine veda edecek. Bu haftanın eleme adayları olan Berkan, Nisa ve Barış'ın kaderini belirleyecek SMS sıralamasına göre; rakiplerine göre daha az SMS oyu alan yarışmacı Survivor 2020’den elenecek. Survivor’a veda eden isim, 123. bölümdeki eleme konseyinde Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor'da elenen isim Nisa oldu.