Survivor’da kim elendi? 30 Haziran Survivor 2020'de adaya kim veda etti? İletişim oyunu ödülünü kim kazandı?

Survivor 2020'de dün akşam iletişim oyunu mücadelesi ekranlara yansıdı ve oyunun sonunda kazanan takım müthiş bir ödül ile moral buldu. İletişim oyunu ödülüne giden takım ardından diğer takım ile birlikte eleme konseyi için toplandı ve bu hafta üç dokunulmazlığı da kazanan Sercan'ın seçtiği isimler arasından kimin gideceğini SMS oyları belirledi. Dün akşam eleme potasındaki Nisa, Berkan ve Barış arasından en düşük SMS oyunu alan adaya veda etti. Peki 30 Haziran Survivor 2020'de kim elendi? Survivor 2020 123. yeni bölümde iletişim oyununu kim kazandı? Beş farklı ödül sunan iletişim oyunundaki ödüller neydi? İşte adaya veda eden isim ve iletişim oyununu kazanan takım...

Yayınlanma Tarihi: 01.07.2020 09:47
Değiştirme Tarihi: 01.07.2020 18:41
Survivor’da kim elendi? 30 Haziran Survivor 2020'de adaya kim veda etti? İletişim oyunu ödülünü kim kazandı?

30 Haziran Salı Survivor 2020'de iletişim Oyununu kim kazandı? Survivor 2020'de iletişim ödülü neydi? 30 Haziran 123. bölümde adaya veda eden isim kim oldu? Survivor'dan kim elendi? Kim gitti? Detaylar haberimizde...

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Dün akşam ekrana gelen Survivor’da iletişim oyunu ödülü ile diğerlerinden farklıydı. Oyunu kazanan takımın yarışmacıları beş farklı iletişim ödülü kazandı. Bu haftanın iletişim ödülü şu şekildeydi:

-Hayran mesajlarına bakma

-Bir arkadaşla telefonda konuşma

-Müzik dinleme

-Instagrama video yükleme

-Instagrama fotoğraf yükleme

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de dün akşam oynanan iletişim oyununda zorlu parkur vardı. İki tane çamurlu engel ve arada bir havuzun olduğu parkurda finalde, yarışmacıların bir puzzle’ı tamamlaması gerekiyordu. Atışta ise dört topu, altındaki kuleleri devirmeden düşürmeleri isteniyordu. Avantaj oyununun oynanmadığı Survivor iletişim oyununda, ilk eşleşmeler Berkan – Sercan, Elif – Barış ve Yasin – Nisa şeklinde oldu.

Bu eşleşmelerde galip gelen Kırmızı takım skoru 3-0 yaptı. Fakat sonrasındaki üç oyunu kazanan Mavi takım, önce skorda dengeyi sağlamayı başardı; sonrasında ise 5-3 öne geçtiler. Mavi takım, bu üstünlüğünü koruyarak skoru 9-5'e kadar getirdi ve son oyunda karşılaşan Nisa ile Yasin oldu. Nisa, bu oyunu da kazanarak skoru 10'a 5 yaptı.

Böylece dün akşam Survivor'da iletişim oyununu Mavi takım kazanmış oldu.

CEMAL CAN PARKURDA KORKUTTU

Survivor 2020’de iletişim oyunu sırasında Mavi takımdan Cemal Can ile Kırmızı takımdan Yasin, skor 3-1 iken karşı karşıya geldiler. Parkurda ikinci çamurlu engele girildiği sırada Cemal Can acı içinde kıvranmaya başladı. Sağ omuzunu tutan Cemal Can’a yanına arkadaşları ile birlikte Doktor Ulaş geldi. Doktor Ulaş’ın yaptığı kontroller sonrasında ağrıyan kısma ilaç sıkıldı. Cemal Can, oyuna devam edebileceğini söyledi ve yarışa devam etti. Cemal Can, çıktığı bu oyunu kazanarak skoru 3-2’ye getirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

NİSA YİNE GÖZLERİNDE SORUN YAŞADI!

Survivor’da iletişim oyunu sırasında Nisa, gözlerinde yaşadığı sorun nedeniyle oyunu bırakmak zorunda kaldı. Skor 3-3 iken Mavi takımdan Nisa ile Kırmızı takımdan Elif eşleşti. İki yarışmacı parkuru geçip puzzle’a geldi. Fakat Nisa, bu sırada gözlerini açamadığı için oyunu bırakmak zorunda geldi. Doktor Ulaş anında Nisa’ya müdahale etti. Hassas bir nokta olması nedeniyle Nisa, bir tur oyuna ara verdi. Bu sırada Doktor Ulaş, Nisa’nın gözlerinin temizlenmesini sağladı. Sonraki turda oyun kaldığı yerden devam etti. Nisa, çıktığı bu oyunu kazanarak Mavi takımı 5-3 öne geçirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Bu hafta Survivor 2020’de ilk dokunulmazlık oyunu Cumartesi günü oynandı ve kazanan Sercan oldu. Ada konseyinde bu defa Sercan’ın söylediği isim Nisa'ydı ve Nisa haftanın ikinci eleme adayı oldu.

Haftanın son dokunulmazlık oyunu ise dün oynandı ve verilen kıyasıya mücadele sonunda 3. Dokunulmazlığı kazanan isim yine Sercan oldu. Dün akşam haftanın son dokunulmazlık oyunundan sonra toplanan ada konseyinde Sercan'ın söylediği isim Barış, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Böylece Survivor 2020'de haftanın eleme adayları; Berkan, Nisa ve Barış olarak belirlendi.

SURVIVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de 30 Haziran Salı günü ekrana gelen 123. bölümde çeyrek finalistlerden biri Survivor hayallerine veda edecekti. Survivor’a veda eden isim, 123. bölümdeki eleme konseyinde Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor'da elenen isim Nisa oldu.

SURVIVOR’DA BİR İLK! DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA BİR DEĞİŞİKLİK!

30 Haziran 2020 Survivor 2020 yeni bölümde Acun Ilıcalı, önümüzdeki hafta altı kişinin oynayacağı dokunulmazlık oyununa dair bir değişikliği daha açıkladı. Acun Ilıcalı'nın "Survivor’da bir ilk olacak" diye açıkladığı değişikliğe göre; Survivor 2020’de önümüzdeki dokunulmazlık oyununda ilk turda üç yarışmacı aynı anda parkura çıkacak. Bu üç kişi arasında sonuncu olan elenmiş sayılacak.

SURVIVOR YENİ OYUN UYGULAMASI: DOKUNULMAZLIK OYUNU NASIL DEĞİŞTİ?

Survivor 2020'de dokunulmazlık oyunu birkaç aşamadan oluşuyor. İlk olarak yarışmacılar, parkura tek tek çıkarak zamana karşı bir mücadele veriyor. En kısa zamandan en uzun zaman içinde bitiren yarışmacıya göre bir sıralama oluşuyor. Bu sıralama sonrasında ilk sıradaki sonuncu gelen şeklinde bir eşleşme yapılıyor. Bu turda iki yarışmacı parkurda aynı anda çıkıyor ve oyunda iki sayı alan kazanmış oluyor. Bu şekilde devam eden sistem finalde de aynı şekilde devam ediyordu.

Survivor 2020'de yeni oyun uygulaması nedir? Acun Ilıcalı açıkladı! Önümüzdeki haftadan sonra oynanacak dokunulmazlık oyunlarında geçerli olacak uygulamaya göre; finale kalan yarışmacılardan beşe ulaşan yarışmacı kazanmış olacak.