Survivor’da kim elendi? 2 Haziran Salı Survivor 2020 Ünlülerden elenen kim oldu? Süpriz isim...

Survivor’da elenen isim belli oldu? Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020’de heyecanlı bir konsey ekrana geldi. Survivor’da Ünlüler takımı, 4 dokunulmazlık oyununu kaybetmiş ve tüm takım eleme adayı olmuştu. 2 Haziran 2020 tarihli Survivor 95. bölümde Ünlüler takımından yarışmaya veda eden isim, SMS sıralaması sonrasında açıklandı. Peki, Survivor’da kim elendi? Survivor 2020’de Ünlülerden hangi yarışmacı, adaya veda etti? İşte Survivor son bölümde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 02.06.2020 23:55
Değiştirme Tarihi: 03.06.2020 00:36

TV8’in her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan programı Survivor 2020’de adaya veda eden isim belli oldu. Survivor’da geçen hafta bayram nedeniyle eleme yapılmamıştı. Ünlüler ile Gönüllüler, dört kez dokunulmazlık oyunu oynamıştı. Bu oyunlarında hepsini kaybeden Ünlüler ise son kalan dört yarışmacısını eleme adayı göstermek zorunda kaldı. Survivor 2020’de yeni bir dönemi başlatacak konsey ile elenen isim açıklandı. İşte 2 Haziran Salı Survivor 95. Bölümde yaşananlar…

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

2 Haziran Salı günü Survivor 2020’nin 95. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya bir iletişim ödülü oyunu oynandı. Gönüllüler, oyuna iyi başlasa bile oyun içinde yaşanan tartışmalar, duygusal anlar sonrasında Ünlüler takımı arayı kapattı ve öne geçti. Yunus Emre’nin sakatlanması sonrasında üç kişi yarıştıkları iletişim oyununda Ünlüler, 10-6 skorla Gönüllüleri yenerek iletişim oyununu kazandılar. Ünlüler takımı, iletişim oyununu kazanarak hem aileleriyle telefonda görüşme yapma hakkı hem de Instagram hesaplarına video koyma hakkını kazandılar.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de Ünlüler takımından yarışmaya veda eden isim belli oldu. Pazar günü ada konseyinde Ünlüler takımından Sercan, Yunus Emre, Aycan ve Elif için halk oylaması yapıldı. Acun Ilıcalı, Survivor’ın 95. Bölümündeki konseyde SMS oylaması sonucuna göre adaya veda eden ismi açıkladı. Arkadaşları arasında en az oyu alarak Survivor’dan elenen isim Aycan Yanaç oldu.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNU VE ELEME ADAYLARI

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, geçen hafta bayram nedeniyle eleme olmadı. Bu yüzden takımlar arasında dört dokunulmazlık oyunu oynandı ve dört eleme adayı çıktı. İki takım arasında oynanan dokunulmazlık oyunlarının hepsini Gönüllüler kazandı. Bundan dolayı Ünlülerin dördü de eleme potasına girmek zorunda kaldı. Bu dört yarışmacı arasında SMS oylaması sonucunda adaya veda eden isim Salı günü belli olacak.

SURVIVOR’DA TAKIMLAR NASIL OLUŞACAK?

Survivor 2020’de Ünlülerden bir kişinin elenecek olması, takımda 3 yarışmacının kalacağı kesinleşti. Bu şekilde olması halinde takımların birleşeceği daha önce söylenmişti. Ada konseyinde Acun Ilıcalı, birleşen takımlardan nasıl iki takım oluşacak konusunu açıkladı. Acun Ilıcalı, ilk olarak bu haftanın programını açıkladı. Buna göre yarışmacılar, sembol finalinde bireysel olarak mücadele edecek. Ve burada bir yarışmacı çeyrek finale gitmeye hak kazanacak. Sembol finali Cuma günü ekrana gelecek. Çarşamba günü yapılacak ada konseyinde ise yeni takımlar belirlenecek.

Acun Ilıcalı, Survivor’da yeni takımların nasıl belirleneceği şu şekilde açıkladı; Bir parkurda kalan on yarışmacı teker teker performans yapacak. Bu oyunda ilk dört yarışmacıdan birinci ile dördüncü ve ikinci ile üçüncü şeklinde final oyunu oynayacak. Final oyununu oynayan yarışmacılar, takım kaptanları olacak. Bu iki takım kaptanı arasında bir mini oyun ile ilk seçimi kim yapacak belirlenecek.

Bu kaptanlar ise haftanın takımlarını birer birer seçerek oluşturacak. Ve bu şekilde oluşan takımlar, bir hafta boyunca mücadele edecek.

KADIN - ERKEK YARIŞLARI BAŞLIYOR!

Survivor 2020'de başlayacak yeni dönem ile birlikte oyunlarda kadın ve erkek yarışmacılar karşı karşıya gelecek. Survivor'da kadın - erkek yarışları, Salı günü yapılacak eleme sonrasında başlayacak.