Survivor’da kim elendi? 19 Mayıs Salı Survivor 2020’de adaya veda eden isim belli oldu!

Survivor’da kim elendi merak ediliyordu. Ünlüler Gönüllüler formatı ile bu sezon izlenme rekorları kıran Survivor 2020’de gün geçtikçe heyecan daha da katlanıyor. Geçen hafta Ersin’in zorunlu vedası sonrasında Survivor’da bu hafta kim elenecek heyecanla bekleniyordu. 19 Mayıs Salı günü Survivor 81. bölümde Ünlüler ile Gönüllülerde SMS sıralamasında en çok oy alan yarışmacılar açıklandı. Peki, Survivor’da kim elendi? İşte Survivor 2020 ada konseyi detayları…

Yayınlanma Tarihi: 20.05.2020 00:00
Değiştirme Tarihi: 20.05.2020 00:53

Survivor 2020 yeni bölümde heyecan dorukta idi. Survivor’da bu hafta iki takım da dokunulmazlığı kaybetmiş ve ikisinden de eleme adayları çıkarılmıştı. Ünlülerden Mert ile Aycan, Gönüllülerden Yasin ilk eleme adayı olmuştu. Survivor 81. bölümde ada konseyinde SMS sıralamasında en çok oy alan iki yarışmacının isimleri ile haftanın eleme adayları belirlendi. Bu adaylar arasında ise en düşük SMS oyu alan yarışmacı Survivor’dan elendi. İşte 19 Mayıs Salı Survivor ada konseyi detayları, elenen isim ve SMS sıralaması…

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de iletişim oyunu için Ünlüler ile Gönüllüler arasında voleybol maçı oynandı. Kum sahada oynanan voleybol maçında iki takım arasında nefes kesen ve keyifli bir rekabet yaşandı. Gönüllüler, oyunun hakimiyeti en başından ele geçirdi. Bir ara skoru 8-2 yapan Gönüllüler takımı, voleybol maçını 10-4 yendi. Survivor’da iletişim oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu ve yarışmacılar kendi Instagram hesaplarından bir dakikalık video paylaşma hakkı kazandı.

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta dokunulmazlığı hem Gönüllüler hem Ünlüler kazandı. Sırasıyla yapılan ada konseylerinde Ünlülerden eleme adayı olarak Aycan ve Mert çıkarken Gönüllülerden ise Yasin çıktı.

Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler için kullanılan SMS oylaması sonuçları açıklandı. Geçen hafta kullanılan oylar ile bu haftanın oyları toplanarak SMS sıralaması belirlendi. Bu oylama göre Ünlüler takımında en çok oy alan yarışmacı Elif oldu. Gönüllülerde ise en çok oy alan kişi Barış oldu. Ünlülerden Elif, eleme adayı olarak Sercan'ın ismini söyledi. Gönüllülerden Barış'ın eleme adayı olarak Cemal Can idi.

Böylece Survivor’da bu hafta eleme adayları; Mert, Aycan, Sercan, Yasin ve Cemal Can oldu.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de eleme adayları çok zorlu bir listeden oluşuyordu. Birbirinden güçlü adayların yer aldığı listede Survivor’dan kim elenecek tahmin etmek gerçekten zordu. Bu beş aday arasından bir kişi adaya veda edecekti. Bu adayı ise 14. Hafta SMS sıralaması belirleyecek. Halk oylamasında en az oyu alan Mert, Survivor’dan elenen isim oldu.

SURVİVOR 14. HAFTA VE 13. HAFTA TOPLAM SMS SIRALAMASI

Ünlüler SMS sıralaması

1. Elif

2. Sercan

3. Aycan

4. Mert

5. Yunus Emre

Gönüllüler SMS sıralaması

1. Barış

2. Cemal Can

3. Berkan

4. Yasin

5. Ardahan

6. Nisa
 
7. Evrim