Survivor’da karaoke yarışmasını kim kazandı? İşte 25 Mayıs Survivor 2020 şarkı yarışması birincisi

Survivor’da şarkı yarışmasını kazanan belli oldu. Bayramın ikinci gününde Survivor 2020’de yarışmacılar bir kez daha karaokede yeteneklerini sergiledi. 25 Mayıs Pazartesi günü Survivor 87. bölümde Ünlüler Gönüllüler yarışmacıları şarkı söyleyerek hem eğlendiler hem yarıştılar. Survivor 2020’de şarkı yarışmasını kazananı ise Survivor izleyicileri belirledi. Peki, Survivor’da karaoke şarkı yarışmasını kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 25.05.2020 21:43
Değiştirme Tarihi: 25.05.2020 21:43
Survivor’da karaoke yarışmasını kim kazandı? İşte 25 Mayıs Survivor 2020 şarkı yarışması birincisi

Survivor 2020 yeni bölümde karaoke gecesi ekrana geldi. Bayramın ikinci gününe özel olarak yayınlanan Survivor 87. bölümde yarışmacıları, karaokede hünerlerini gösterdi ve Survivor şarkı yarışmasını kazanmak için mücadele etti. Survivor şarkı yarışmasını kazanan ise Acun Ilıcalı tarafından canlı yayında TV8’de açıklandı. İşte 25 Mayıs Pazartesi Survivor karaoke şarkı yarışması detayları ve yarışmanın birincisi…
SURVIVOR KARAOKE ŞARKI YARIŞMASINI KİM KAZANDI?

Survivor 2020 bayram özel bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler yarışmacıları, bu akşam karaokede performans gösterdiler. Yarışmacıların performansları, Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabı üzerinden değerlendirildi. Buradan verilen oylar sonrasında ise Survivor karaoke şarkı yarışmasını kazanan belli oldu. Şarkı yarışması sonuncu Yunus Emre, bir öncesinde Evrim, sondan üçüncü de Sercan oldu. Survivor'da karaoke şarkı yarışması birincisi Cemal Can oldu. İkinci ise Ardahan oldu.

ŞARKI YARIŞMASI ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020 şarkı yarışmasını kazanan gelecek seneye Survivor'da misafir olarak ağırlanacak.

BİRLEŞME PARTİSİNDE ŞARKI YARIŞMASINI KİM KAZANMIŞTI?

Birleşme partisinde Survivor 2020 şarkı yarışmasında bütün yarışmacılar sahne almış ve diğer yarışmacılar ise 10 üzerinden puan vermişti. Performanslar sonrasında en yüksek puanı alan iki yarışmacı, birer kez daha sahne aldı. Survivor şarkı yarışmasında en yüksek puanı Cemal Can ile Ardahan aldı. Ardahan, 2. kez çıktığı sahnede bu sefer 150 puan almayı başardı. Cemal Can ise 149 puan aldı. Böylece Ardahan, Survivor 2020 şarkı yarışmasını kazanmıştı.