Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? İşte 22 Mayıs Cuma Survivor 2020’nin ilk eleme adayı

Survivor’da ilk eleme adayı belli oldu. Survivor 2020’de Gönüllüler ile Ünlülerin kampları birleşti. Aynı yerde kalan iki takım, Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kaybeden takım ise ada konseyinde eleme adayı belirledi. Bayram nedeniyle elemenin olmayacağı haftada Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? İşte 22 Mayıs Cuma Survivor 2020 ada konseyi detayları…

Yayınlanma Tarihi: 22.05.2020 23:56
Değiştirme Tarihi: 23.05.2020 01:34

Ekranların en çok izlenen Survivor 2020’de haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Survivor’da Mert’in elenmesi sonrasında adalar birleştikten sonra Ünlüler ile Gönüllüler, ilk kez dokunulmazlık için mücadele etti. Dokunulmazlığı kaybeden takım ise ada oylaması yaparak bir eleme adayı seçti. Survivor’da bayram nedeniyle bu hafta eleme olmayacak. Peki, Survivor 2020’de eleme ne zaman, nasıl yapılacak?

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde bayram öncesinde ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Bayram nedeniyle bir gün öncesine alınan dokunulmazlık oyunda kıyasıya bir mücadele yansıdı parkura. Gönüllüler, dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımında fark atarak 9-4 skora ulaştı. Karşılıklı alınan oyunlar sonrasında Gönüllüler takımı, 10-5 skorla ilk dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

SURVIVOR’DA BAYRAM HAFTASINDA ELEME NASIL OLACAK?

Survivor 2020 son ada konseyinde Acun Ilıcalı, bayram haftasında neler olacak, eleme nasıl olacak açıkladı. Acun Ilıcalı, Survivor’da bayram dolasıyla bu hafta eleme olmayacağını söyledi. Bu hafta yapılacak iki dokunulmazlık oyunu sonrasında iki eleme adayı çıkarılacak. Gelecek hafta ise yine iki dokunulmazlık oyunu ile yine 2 tane eleme adayı belirlenecek. Sadece bu adaylara yapılacak oylama sonrasında elenen kişi belli olacak.

İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler, konseyde ada oylaması yaptı. Oylamada ismi yazılan isimler Sercan ile Yunus Emre oldu. Sercan’ın adı bir kere yazılmış, Yunus Emre’nin adı ise 3 kere çıktı. Böylece Survivor’da ilk eleme adayı Yunus Emre oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

TAKIMLARDAN BİRİ 3 YARIŞMACIYA DÜŞERSE NE OLACAK?

Survivor 2020'de Ünlüler takımında dört kişi kalması ile birlikte bu soru tekrar gündeme geldi. Acun Ilıcalı, ada konseyinde "takımlarda yarışmacı sayısı üçe düşerse yeni bir dönem başlayacak" diyerek merak edilenleri anlattı. Survivor'da bir takımın üç yarışmacıya düşmesi halinde haftalık takımlar oluşturulacak. Bu haftalık takımlar belirleme şekli ise sekiz yarışmacı kalana kadar devam edecek. Survivor çeyrek finalinde ise yarışma artık bireyselliğe dönecek. Çeyrek finalde son sekize kalan yarışmacılar, parkurda kendileri için mücadele edecek. Bu durumda erkek ve kadın yarışmacıların parkurda karşılaşacağı oyunlar oynanmaya başlanacak.