Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? Survivor 2020'de eleme adayı şok etti!

Survivor’da haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 2020 78. bölümde gün içinde dokunulmazlık mücadelesi verdi. İki takım da dokunulmazlık için varını yoğunu ortaya koydu. Günün sonunda ise dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu. Survivor’da dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler için SMS oylaması yapıldı. Sonrasında ise Ünlüler takımı ada oylaması ile bir eleme adayı belirlendi. Peki, Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? 16 Mayıs 2020 Survivor ada konseyi detayları…

Yayınlanma Tarihi: 16.05.2020 23:36
Değiştirme Tarihi: 17.05.2020 00:14

Ekranların en çok izlenen programı Survivor 2020’de kritik bir ada konseyi yapıldı. Çeyrek finale doğru gidilirken son sekize kalmak isteyen yarışmacıların mücadelesi nefes kesiyor. Heyecan ile birlikte gerginliğin de arttığı Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı olunca bir eleme adayı belirlemek zorunda kaldılar. İşte 16 Mayıs Cumartesi Survivor 2020 eleme adayı olan isim ve ada konseyinde yaşananlar…

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de bugün haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. İki takım da dokunulmazlığı kazanmak, karşı takımı konseyde zor duruma sokmak istiyordu. Bunun için parkurda inanılmaz bir mücadeleye girdiler. Takımların kıyasıya mücadelesi sonrasında dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR 2020’DE İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da ada konseyi bugün dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Konseyin başlangıcı ile birlikte Ünlüler takımı yarışmacıları için SMS oylaması başladı. Sonrasında ise Survivor 2020’de Ünlüler takımı, eleme potasına gidecek yarışmacıyı belirlemek için ada oylaması yaptılar. Yazılan isimler Mert, Aycan ve Yunus Emre oldu. Bu isimler arasında ismi en çok yazılan iki isim Aycan ile Mert oldu ve haftanın ilk eleme adayları oldu. Mert'in ismi 2, Aycan'ın ismi 2, Yunus Emre'nin ismi ise 1 kere yazılmıştı. Salı günü yapılacak eleme konseyinde SMS sıralamasında çıkacak ilk iki isme göre eleme adayları değişebilir.

Haber ile ilgili metin girin!.

BİRLEŞME PARTİSİ SONRASINDA ELEME SİSTEMİ DEĞİŞTİ!

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de birleşme partisi sonrasında eleme sistemi yenilendi. Acun Ilıcalı, birleşme partisi sonrasındaki ilk dokunulmazlık oyunu öncesinde değişiklikleri anlattı. Daha öncesinde Survivor’da dokunulmazlığı kazanmak için iki dokunulmazlık oyununu da kazanmak gerekiyordu. Yeni sistemde Cumartesi ve Pazar günleri oynanan dokunulmazlık oyunlarını ayrı ayrı değerlendiriliyor. Dokunulmazlık oyunu akşamında ada konseyi yapılıyor ve dokunulmazlığı kaybeden takımı eleme adayı belirleniyor. Salı günü ise SMS sıralaması açıklanıyor ve ilk iki sırada yer alan yarışmacılar iki eleme adayı belirliyor.