Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? 6 Haziran Cumartesi Survivor 2020 haftanın ilk eleme adayı

TV8’in fenomen yarışması Survivor’da yeni dönemin ilk ada konseyi yapıldı ve haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Survivor 2020’de Mavi takım ile Kırmızı takım arasında haftanın ilk dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Kıran kırana geçen mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. 6 Haziran Cumartesi Survivor 99. bölümde ada konseyinde dokunulmazlığı kaybeden takımın yapığı oylama ile eleme adayı belli oldu. Peki, Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 07.06.2020 00:15
Değiştirme Tarihi: 07.06.2020 00:15
Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? 6 Haziran Cumartesi Survivor 2020 haftanın ilk eleme adayı

Yeni bir dönemin başladığı Survivor 2020’de bugün haftanın ilk dokunulmazlığı oyunu oynandı. Kırmızı takım ve Mavi takım yarışmacıları, dokunulmazlığı kazanmak için olağanüstü bir performans sergilediler. Günün sonunda ise dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Survivor 99. Bölümünde toplanan ada konseyinde dokunulmazlığı kaybeden takım elenmesi istedikleri arkadaşlarının ismini yazdılar. Sonunda ise haftanın ilk elenme adayı belli oldu. İşte 6 Haziran Cumartesi Survivor 2020’de ada konseyinde yaşananlar…

SURVIVOR 2020’NİN İLK ÇEYREK FİNALİSTİ ELİF OLDU!

Kırmızı takım ve mavi takım olarak ayrılan Survivor 2020 yarışmacıları, son bölümde sembol oyunu finalinde mücadele ettiler. Her yarışmacıya başlangıçta 3 can verildi. Ve sahip oldukları her sembol için birer can daha eklendi. Daha önce sembolü olmayan ve üç can hakkı ile oyuna başlayan Survivor Elif, rakiplerini birer birer geçerek mutlu sona ulaştı. Survivor 2020’nin ilk çeyrek finalisti olan Elif, aynı zamanda iki hafta da dokunulmazlık kazanmış oldu.

SURVIVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde Kırmızı takım ve mavi takım, ilk defa dokunulmazlık mücadelesi verdi. Survivor'ın 99. bölümünde iki takım arasında kıran kırana bir dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Günün sonunda ise Kırmızı takım, Survivor 2020'de dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu.

SURVIVOR’DA HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020'de ada konseyi dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım için oldu. Kaptanı Cemal Can olan Mavi takım Evrim, Nisa, Ardahan ve Yasin için SMS oylaması yapıldı. Daha sonrasında ise Mavi takım, ada oylaması yaptılar. Aralarında bir karar alan Mavi takım, kaptan olarak adının yazılmasını istedi. Böylece Survivor 2020'de ilk eleme adayı Cemal Can oldu.